Strona główna / Fotografia ślubna / Fotograficzne reportaże ślubne – ACHRON

Fotograficzne reportaże ślubne – ACHRON

Fotograficzne reportaże ślubne - ACHRON

Fotograficzne reportaże ślubne od Achron - Andrzej Chroń.

Krótka charakterystyka Firmy:

Fotograf Andrzej Chroń jest fotografem z pasji i zamiłowania. Fotograficzne reportaże ślubne są połączeniem fotografii reporterskiej oraz artystycznej. W każdym zdjęciu Andrzej Chroń szuka wrażliwości nowożeńców, szczerej radości bliskich oraz emocji jakie panują podczas tak ważnego dnia.

Fotografia ślubna wykonywana przez firmę Achron podzielona jest na dwa pakiety, tak aby każda Para Młoda znalazła dla siebie idealne rozwiązanie.

Pakiet pierwszy składa się z reportażu z przygotowań przedślubnych, zdjęć wykonanych podczas ceremonii w kościele lub urzędzie stanu cywilnego, życzeń gości oraz fotograficznych ujęć zabaw weselnych i oczepinowych. Plener ślubny wykonywany jest innego dnia niż ceremonia ślubu. Ostatecznie nowożeńcy dostają ok 500 obrobionych cyfrowo zdjęć na płytce dvd z własną zaprojektowaną okładką i nadrukiem, 20-sto stronową fotoksiążkę z najlepszymi zdjęciami oraz po jednym zdjęciu w dużym formacie 20x30 oraz 30x45 cm, które można oprawić w antyramy.

Pakiet drugi rozszerzony obejmuje podobny zakres usług. Fotograf również towarzyszy Parze Młodej przez cały dzień ślubu, oraz na sesji plenerowej. Nowożeńcy dostają jednak ok 700 obrobionych zdjęć, grubszą fotoksiążkę z większą ilością fotografii oraz dodatkowo 3 zdjęcia w formacie 20x30 cm, które będą idealnym prezentem i pamiątką dla rodziców.

Zapraszamy do zapoznania sie z pełną ofertą firmy Achron na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Fotograf  Andrzej Chroń Adres: Zamość Strona firmowa: www.achron.pl Telefon: 607-230-482 E-mail: achronn@gmail.com

Znajdź Fotograficzne reportaże ślubne - ACHRON na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony