Strona główna / Fotografia ślubna / Profesjonalny fotograf ślubny – ADAM PURC

Profesjonalny fotograf ślubny – ADAM PURC

Profesjonalny fotograf ślubny - ADAM PURC

Profesjonalny fotograf ślubny z Włodawy Adam Purc. Krótka charakterystyka Firmy:

Artur Purc mieszka i prowadzi swoją działalność fotograficzną we Włodawie. Sesje ślubne wykonuje tam gdzie zostanie zaproszony, na terenie całego województwa Lubelskiego. Fotografią zajmuje się od wielu lat. Jego pasją są ludzie i ich fotografowanie, w co idealnie wpisują się sesje ślubne, narzeczeńskie czy brzuszkowe. Wszystkie zdjęcia poddaje korekcie, czy retuszowi, ale nie ingeruje w naturalne zachowanie nowożeńców. Stara się oddać każdą chwilę taką jaka jest, a nie sztuczną i ustawianą. Adam to na pewno profesjonalny fotograf ślubny, jego zdjęcia mówią same za siebie. Swoją ofertę podzielił na pakiety, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i skorzystać z usług Adama Purca, oczywiście pakiety można modyfikować jeśli jest taka potrzeba.

Pakiet standardowy obejmuje całą uroczystość zaślubin od błogosławieństwa w domu młodych, przez ślub, wesele po oczepiny do godziny 1:00. Po takiej sesji młodzi otrzymują 50 wywołanych zdjęć,  płytę DVD z ok 300 zdjęciami oraz zniżkę na fotoksiążkę.

Pakiet premium dodatkowo zawiera sesję plenerową, która odbywa się w innym dniu niż ceremonia ślubu. Plener nie jest ograniczony czasowo, trwa czasem do 5 godzin i uzależniony jest ilością odwiedzanych miejsc i odległością w jakiej się znajdują. Większą liczbę wywołanych zdjęć - 80 sztuk, płytę z 400 zdjęciami oraz większą zniżkę na fotoksiążkę.

Pakiet optymalny poszerzony jest o zdjęcia z przygotowań Państwa Młodych, którzy na koniec dostają 100 wywołanych zdjęć, 2 płyty DVD z 500 zdjęciami i jeszcze większą zniżkę na fotoksiążkę.

W swojej ofercie Adam posiada również sesję narzeczeńską również podzieloną na trzy pakiety, oraz drukowane fotoksiążki np. 60 stronicowe.

Zapraszamy do zapoznania sie z pełną ofertą fotografa na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Adres: Włodawa Strona firmowa: www.adampurc.pl Telefon: 601-583-076 E-mail: fotografia@adampurc.pl

Znajdź Profesjonalny fotograf ślubny - ADAM PURC na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony