Strona główna / Kujawsko-pomorskie / Zespół muzyczny na wesele – AFRO

Zespół muzyczny na wesele – AFRO

Zespół muzyczny na wesele - AFRO

Zespół muzyczny na wesele z okolic Bydgoszczy - AFRO. Krótka charakterystyka Firmy:

Zespół muzyczny AFRO z Gąsowa prowadzi swoją działalność na terenie woj. kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego, głównie w takich miejscowościach jak Gniezno, Poznań, Bydgoszcz itd. Oczywiście na życzenie klienta, są w stanie dotrzeć w każde wskazane miejsce w kraju. Swoją działalność zespół muzyczny na wesele rozpoczą w 2001 roku, od tego czasu zdobywając ogromne doświadczenie obsługuje kompleksowo oprawy muzyczne i wizualne wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Jeśli cenisz sobie taneczną muzykę graną na żywo, wrażenia że podczas wesela jesteś na własnym, prywatnym koncercie, zapoznaj sie z ofertą zespołu Afro.

Zespół dysponuje wysokiej jakości zapleczem technicznym, z wykorzystaniem bardzo dobrych instrumentów muzycznych, głośników, wzmacniaczy, a także sprzętu oświetleniowego opartego na urządzeniach LED, który można dowolnie kontrolować za pomocą komputerowego sterownika DMX.

Repertuar zespołu muzycznego na wesele jest bardzo bogaty i szeroki. Uromaicone utwory muzyczne, stale uaktualniane hity z różnych stylów muzycznych pozwalają bawić się na weselu wszystkim trzem pokoleniom gości. Sprosta wszystkim gustom gości od fanów muzyki lat 60-90, rocka, popu po zwolenników biesiadowania i disco polo. Prowadzący zespołu dopasowuje utwory muzyczne do sytuacji na parkiecie i gustów gości weselnych, oraz prowadzi kulturalną konferansjerę.

Podczas zabawy weselnej zespół przygotuje rozmaite konkursy oczepinowe bez niestosownych, niesmacznych zabaw. Zaprosi gości do wspólnych Kaczuszek czy Kankana, co zintegruje bawiących się weselników, lub poprowadzi biesiadę przy stołach. Oczywiście wszystko po wcześniejszym ustaleniu z Państwem Młodym, tak aby nic nie było zaskoczeniem i nie wprowadziło zamieszania podczas wesela.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zespołu muzycznego na wesele - AFRO, na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Adres: Gogółkowo 32, 88-410 Gąsawa (okolice Bydgoszcz) Strona firmowa: www.zespolafro.pl, www.art.zespolafro.pl Telefon: 609-465-850 - Elżbieta Hutek, 609-465-960 - Paweł Hutek E-mail: info@zespolafro.pl

Znajdź Zespół muzyczny na wesele - AFRO na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony