Strona główna / Filmowanie / The wedding movie – AGENCJA FILMOWA IMAGE

The wedding movie – AGENCJA FILMOWA IMAGE

The wedding movie - AGENCJA FILMOWA IMAGE

The wedding movie od Agencji Filmowej IMAGE. Krótka charakterystyka Firmy:

Agencja filmowa Image istnieje na rynku Małopolski już wiele lat. Swoje usługi świadczy między innymi w Wieliczce, Krakowie i miejscowościach ościennych oraz wszędzie tam gdzie zostanie poproszona o realizację niepowtarzalnego filmu ślubnego - tak zwanego - the wedding movie. Agencja filmowa zdobyła ogromne doświadczenie filmując liczne ceremonie zaślubin i wesel. Posiada bardzo bogate portfolio, które dostępne jest na podanej stronie internetowej firmy. Dzięki niezwykle różnorodnej ofercie, każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i w konsekwencji mieć pamiątkę ślubną o jakiej marzył. Film ten bez wątpienia "mówi sam za siebie", nie ulega wątpliwości, że tak cudowną i niepowtarzalną pamiątkę z dnia ślubu chciałaby mieć każda Para Młoda.

Operatorów kamer agencji Image wyróżnia profesjonalizm, perfekcjonalne podejście do każdego zlecenia oraz dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal. Do każdego klienta, jakim są w głównej mierze pary młode agencja filmowa podchodzi w sposób indywidualny, tworząc unikatowe i niepowtarzalne produkcje filmowe. Film ślubny - the wedding movie - jest prawdopodobnie najważniejszą pamiątką dnia ślubu, do której często wracają nie tylko Państwo Młodzi, ale też ich rodzice, a potem także ciekawskie dzieci. Warto takie wspomnienie uwiecznić jak najlepiej, żeby w jak najlepszy i najpiękniejszy sposób przypominało te cudowne i niezwykłe chwile oraz emocje. Kamerzyści z agencji filmowej Image są w stanie podjąć się każdego wyzwania, są  otwarci na nowatorskie propozycje i chętnie podejmujemy się ciekawych i wymagających zadań. Agencja nagrywa również filmy plenerowe, sesje narzeczeńskie a także filmy zaręczynowe inscenizowane przed weselem. Dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy sprzętu, wszystkie wykonane filmy są najwyższej jakości i robią wrażenie za każdym razem gdy się je ogląda.

Kontakt do firmy:

Adres: ul.P.Skargi 14, 32-020 Wieliczka Strona firmowa: www.thunder.com.pl Telefon: 12-291-30-75, 508-392817 E-mail: oferty@image.wieliczka.pl

Znajdź The wedding movie - AGENCJA FILMOWA IMAGE na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony