Strona główna / Filmowanie / Taneczna sesja ślubna – Filmowanie ANMA STUDIO

Taneczna sesja ślubna – Filmowanie ANMA STUDIO

Taneczna sesja ślubna - Filmowanie ANMA STUDIO

Taneczna sesja ślubna - Filmowanie wesel ANMA STUDIO z Tych. Krótka charakterystyka Firmy:

Zapraszamy do zapoznania się zkrótką ofertą studia filmowego i fotograficznego ANMA STUDIO. Poprzez tę witrynę chcemy zachęcić Państwa do skorzystania z profesjonalnych usług w zakresie realizacji ślubnego foto i video. Ekipa do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie, ale z taką samą dokładnością i dbałością o każdy szczegół. Dzięki takiej rzetelności firmie zaufało już wielu klientów.

Sprzęt jakim operują fotografowie i filmowcy z ANMA Studio to wyłącznie lustrzanki cyfrowych /pełna klatka/ tzw. Video DSLR, oraz dodatkowo m.in. slidecamera, floatcam pro 9, kran filmowy - na 5m ramie, statywy manfrotto z głowicą olejową, rejestrator dźwięku i hexacopter do ujęć z powietrza. Podejmują się zleceń na terenie całej Polski, ale też za granicą. Wykonują sesje plenerowe w każdym waszym wymarzonym miejscu, np. taneczna sesja ślubna prezentowana powyżej.

Powstałe filmy ślubne są krótkie, dynamiczne i nowoczesne. Składają się z kilku teledysków m.in. traileru, klipu z przygotowań, ślubu, z sesji plenerowej oraz podsumowujący tzw. highlights.

Pakiety jakie dostępne są w firmie ANMA STUDIO:

  • Pakiet złoty - Video, czyli filmowanie 2 lustrzankami DSLR, z wykorzystaniem Floatcam Pro9 oraz slidecamera na weselu, przez 2 operatorów od przygotowań, aż do oczepin oraz dodatkowo w plenerze innego dnia tygodnia. Fotografowanie aparatem Nikon D 600 zdjęć również z sesji plenerowej. Powstały film ślubny jest ok. 60-90min, podany na dvd lub Blue Ray z indywidualnym nadrukiem i okładką, a zdjęcia w 15 stronicowej zaprojektowanej dla was fotoksiążce.
  • Pakiet platynowy - Do zdjęć filmowych dodatkowo wykorzystywany jest hexacopetr wykonujący ujęcia z lotu ptaka, a zakres foto powiększa się o ilość zdjęć do 1000 oraz specjalnie projektowaną 20 stronicową fotoksiążkę.
  • Pakiet diamentowy - W przygotowaniu filmu bierze udział 3 operatorów, również z wykorzystaniem hexacoptera do filmowania z powietrza kościoła i  domów młodych. Sesja zdjęciowa obejmuje do 1000 zdjęć oraz 15 stronicową fotoksiążkę ze skóry. Dodatkowo 2 mniejsze fotoksiążki, które można podarować rodzicom.
  • Same Day Edit - Atrakcja weselna, realizacja clipu przez montażystę w trakcie wesela, który jest puszczony przed oczepinami na projektorze.
  • Video Podziękowania dla rodziców puszczonego w trakcie wesela, czy taneczna sesja ślubna.

Oczywiście firma ANMA STUDIO pracuje bardzo elastycznie, dlatego każdy pakiet można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta.

Kontakt do firmy:

Adres: Tychy Strona firmowa: www.anma-studio.pl Telefon: 722-077-776, 601-432-082 E-mail: aredzio@wp.pl

Znajdź Taneczna sesja ślubna - Filmowanie ANMA STUDIO na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii taneczna sesja ślubna - Filmowanie wesel ANMA STUDIO: ANMA STUDIO - Wspaniała Fotografia ślubna

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony