Strona główna / Bukiety ślubne / Florystyka ślubna – ART-LETTA
Florystyka ślubna – ART-LETTA

Florystyka ślubna – ART-LETTA

Florystyka ślubna - ART-LETTA

Florystyka ślubna od Art-Letta. Krótka charakterystyka Firmy:

Studio florystyczne Art-letta to pracownia ,która oferuje szeroki zakres usług florystycznych. Firma działa na terenie Lublina i okolic. W swojej ofercie ma między innymi kwiaty, bukiety, dekoracje ślubne i okolicznościowe, kosze, stroiki, wianuszki, wieńce. W studiu florystycznym tworzone są klasyczne formy, jak również oryginalne połączenia. Firma specjalizuje się we florystyce ślubnej i weselnej (na przykład wykonywane są bukiety ślubne, tradycyjne i nowoczesne,przypinki do włosów,wianki, dekoracje sal weselnych, kościołów, auta, pleneru, poduszeczki na obrączki, dekoracje tortu, winietki, pudełka na koperty, tablice dla gości, rożki z płatkami róż, aranżacje stołu wiejskiego, kawowego lub candy baru, kosze i bukiety dla rodziców. Firma wypożycza także naczynia, kosze, białe klatki). Firma stosuje nowoczesne formy i techniki, a także klasyczne kompozycje. Aranżacje i projekty dopasowywane są do proponowanego budżetu, stylu i preferencji klienta, a także  do charakteru, miejsca i okazji. Wartym zaznaczenia jest, że firma rozrysowuje dla swoich klientów bezpłatnie projekt, a także dowozi kwiaty we wskazany adres.

Kompozycje kwiatowe układane są z kwiatów żywych i sztucznych, firma wykonuje kosze delikatesowe ustalonych przez klientów barwach, stroiki weselne. Studio florystyczne Art-Letta zaproponuje również ciekawe upominki z ustalonym motywem logo dla swoich klientów lub dostarczy kwiaty na przywitanie ważnego Gościa. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą studia florystycznego Art-Letta. Zaprezentowana w tym miejscu florystyka ślubna jest tylko jedną z przeogromnej liczby wariacji kwiatowych, które firma może dla swoich klientów wykonać.

Kontakt do firmy:

Studio florystyczne Art-Letta Adres: Lublin 20-122, ul. Furmanska 6/1 Strona firmowa: www.artletta.pl Telefon: 500-121-007 E-mail: art.letta@onet.pl

Znajdź ART-LETTA na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii florystyka ślubna, bukiety ślubne - ART-LETTA:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony