Strona główna / Opolskie / Scrapbooking prezent dla Młodych – ART MAGDA
Scrapbooking prezent dla Młodych – ART MAGDA

Scrapbooking prezent dla Młodych – ART MAGDA

Scrapbooking prezent dla Młodych - ART MAGDA

Scrapbooking prezent dla Młodych wykonany własnoręcznie przez ART MAGDA z Opola. Krótka charakterystyka Firmy:

Art Mada jest młodą, niezwykle uzdolnioną kobietą mieszkającą w Opolu. Z zamiłowania zajmuje się rękodziełem jakim jest scrapbooking. W tej fantastycznej technice wykonuje na zamówienie nie tylko ślubne albumy fotograficzne, na rózne okazje jak: narodziny, chrzest, roczek dziecka, komunia itp. , Art Magda tworzy niezwykle eleganckie i unikatowe przedmioty, które nie tylko będą doskonałą pamiątką ślubu, ale również prezentem dla rodziców czy młodych, np. ozdobne kartki, albumy, opakowania wszystko w technice scrapbooking. Dzięki tej technice stara się uchronić przed zapomnieniem tak cenne i wspaniałe wspomnienia jakie towarzyszą Parze Młodej w dniu ślubu. Tworząc albumy tworzy miłosną historię pewnej pary, pewnych narodzin, pewnego ślubu… Wszystkie wykonywane przedmioty są spersonalizowane, wykonane wg. niepowtarzalnego projektu i oczywiście z niezwykłą starannością. 

Scrapbooking jest to przede wszystkim technika ozdabiania stron albumów fotograficznych, do których wykorzystywane są kolorowe papiery, ćwieki, ozdobne nity, czy tasiemki. Najlepsi twórcy zajmujący się tą techniką dodatkowo wykorzystują pieczątki dekoracyjne, szablonów, shape cutter, dziurkaczy z wzorkami i wielu wielu innych elementów pozwalających uzyskać tak niesamowite efekty. Wykorzystując tą technikę jest się nieograniczonym, co widać po niesamowitych pracach Art Magdy, twórca jest ograniczony jedynie swoją wyobraźnią i pomysłami, których nie da się zrealizować w jednym albumie.

Wykonanie albumu czy też innego przedmiotu hand-made np. scrapbooking prezent dla Młodych wymaga czasu. Artystka potrzebuje około dwóch tygodni na realizację Twojego albumu, czy zaproszeń ślubnych. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Art Magdy na jej blogu, podanym poniżej.

Kontakt do firmy:

Magdalena Matraszek Adres: Opole Strona firmowa: www.artmagda.blogspot.com Telefon: E-mail: artmagda@op.pl

Znajdź Scrapbooking prezent dla Młodych - ART MAGDA na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii księgi gości weselnych, Scrapbooking prezent dla Młodych - ART MAGDA:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony