Strona główna / Małopolskie / Personalizowane figurki na tort – ARTCAKE
Personalizowane figurki na tort – ARTCAKE

Personalizowane figurki na tort – ARTCAKE

Personalizowane figurki na tort - ARTCAKE

Personalizowane figurki na tort Para Młoda od Artcake.

Krótka charakterystyka Firmy:

Pracowników Artcake połączyła pasja do tego, co piękne i smaczne. Pracownia jest niewielka ale tętni w niej serce, którego znamię odciska się na każdym wypieku. Pracownia spełni wszystkie oczekiwania klientów a torty staną się ozdobą i główną atrakcją wesela, urodzin dziecka czy imprezy firmowej. Asia odpowiada za wnętrze tortu, czyli sprawia, że nawet najwybredniejsi goście zażądają dokładki. Ewelina dopełnia dzieła swymi mistrzowskimi zdobieniami. Zachwyt gwarantowany.

Torty Artcake pieczone są tylko z najwyżej jakości składników. Pracownia nie używa półproduktów, a jedynie najlepsze mąki, kakao, czekolady, prawdziwe jajka, śmietanę kremówkę i masła. Nie używa gotowych mas, ani proszków do produkcji biszkoptów. Frużeliny owocowe są przygotowywane ze świeżych lub mrożonych owoców bezpośrednio przed wykonaniem tortu, nigdy na zapas. Pracowania Artcake wykonuje torty na zamówienie o wyglądzie i kształcie jaki sobie tylko klient wymarzy. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Może to być tort z ulubioną postacią z bajki dziecka, lub z figurką samego jubilata, która lepiona jest ze zdjęcia. Artyści pracowni dokładają starań by personalizowane figurki na tort była jak najbardziej podobna do pierwowzoru. Figurka może być ubrana w konkretny strój, może siedzieć w wymarzonym samochodzie, lub płynąć na wymarzonej łódce. Taki tort może być prezentem na każdą okazję.

Artcake wykonuje torty okolicznościowe – na wesela, chrzciny, komunie, rocznice i imprezy firmowe. Istnieje możliwość zamówienia tortu 3D (minimum 20 porcji), tradycyjnie dekorowanego lub samej figurki na tort.  Najmniejszy tort jaki można zamówić jest na około 8-10 porcji. Torty piętrowe wykonywane są przy minimalnym zamówieniu 25 porcji. Każdy tort wyceniany jest indywidualnie w zależności od wielkości oraz stopnia trudności jego wykonania.

Kontakt do firmy:

Adres: Kraków 30-389, ul. Pod Dębami 1/4 Strona firmowa: www.artcake.pl Telefon: 600-433-221 E-mail: kontakt@artcake.pl

Znajdź Personalizowane figurki na tort - ARTCAKE na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii Personalizowane figurki na tort - ARTCAKE:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony