Strona główna / Dekoracja sali weselnej / Ekskluzywna świetlna dekoracja sali – ARTCOM
Ekskluzywna świetlna dekoracja sali – ARTCOM

Ekskluzywna świetlna dekoracja sali – ARTCOM

Ekskluzywna świetlna dekoracja sali - ARTCOM

Ekskluzywna świetlna dekoracja sali od Artcom.

Krótka charakterystyka Firmy:

Studio Usług Dekoratorskich Artcom jest wiodącym dostawcą usług dekoracyjnych na terenie Warszawy, Otwocka oraz okolic. Firma zajmuje się dekoracjami ślubnymi Kościołów i sal weselnych oraz dekoracjami pomieszczeń, stołów, samochodów z okazji ślubu, chrzcin, pierwszych komunii, imprez firmowych i nie tylko. W zakres oferty firmy wchodzą również dekoracje świetlne czy dekoracje plenerowe na śluby w miejscach innych, niż Kościoły i urzędy stanu cywilnego. Wieloletnie doświadczenie firmy jest gwarancją usług wysokiej jakości - wszystkie dekoracje wykonane są na najwyższym światowym poziomie. Artcom oferuje kompleksową usługę w dostarczaniu ślubnych dekoracji, spełniając każde życzenie klienta, jego satysfakcja i zadowolenie to priorytet firmy. Artcom zapewnia, że ich oferta jest zaskakująca a cena dekoracji ślubnych i weselnych niezwykle konkurencyjna. Firmie znane są niemal wszystkie Kościoły i sale weselne w Warszawie i okolicach, co jest gwarancją szybko i profesjonalnie przeprowadzonych prac. Ważne jest też, że pracownicy Artcom nie boja się oryginalnych pomysłów i nietypowych zleceń. Artcom umożliwia także realizację dodatkowych usług, takich jak bukiety ślubne dla panien młodych i świadkowych oraz szereg dekoracji tematycznych. Artcom Usługi Dekoratorskie udostępnia także – zarówno do nabycia, jak również wypożyczenia – dodatki ślubne i weselne. Od winietek na stół, aż po kreatywne księgi gości.

Firma posiada także swój własny sklep - Ślubny Zakątek, który oferuje artykuły ślubne, służące do dekoracji nie tylko sali weselnej, ale również Kościoła oraz samochodu. W sklepie klient bez wątpienia znajdzie obszerną ofertę najlepszych produktów doskonale nadających się do stworzenia niezapomnianych dekoracji na ślub i wesele.

Kontakt do firmy:

Adres: Warszawa, ul. Kijowska 11. Strona firmowa: www.dekorowanie.pl Telefon: 604-608-922, 22 618-33-04 E-mail: biuro@dekorowanie.pl

Znajdź Ekskluzywna świetlna dekoracja sali - ARTCOM na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii dekoracja sali, ekskluzywna świetlna dekoracja sali - ARTCOM:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony