Strona główna / Samochód do ślubu / Warszawa 223 – AUTO DO ŚLUBU
Warszawa 223 – AUTO DO ŚLUBU

Warszawa 223 – AUTO DO ŚLUBU

Warszawa 223 - AUTO DO ŚLUBU

Klasyczna czerwona Warszawa 223 od Auto Do Ślubu.

Krótka charakterystyka Firmy:

Firma Auto Do Ślubu świadczy profesjonalne usługi związane z obsługą uroczystości ślubnych i innych imprez okolicznościowych. W ramach oferty firma proponuje przyszłym nowożeńcom  wynajem atrakcyjnych aut: repliki Alfy Romeo z lat 30, Peugeota 301 D z 1934 roku oraz klasyczna czerwona Warszawa 223. Alfa Romeo to kabriolet w stylu retro z lat 30. Samochód posiada we wnętrzu skórzaną, jasnokremową tapicerkę i ręcznie rzeźbioną deskę rozdzielczą oraz wiele pięknych, chromowanych wykończeń. Ponadto samochód wyposażony jest w składany dach, ogrzewanie i boczne szyby. Składany dach umożliwia jazdę podczas niedogodnych warunków atmosferycznych. Warszawa 223 to z kolei oryginalne auto z lat 60 w kolorze czerwonym. Samochód został odrestaurowany w najdrobniejszych detalach. Jego luksusowe wnętrze wyposażone zostało w skórzane, kremowe kanapy i  czerwone dodatki tak aby podkreślić wyjątkowy charakter tego samochodu. Peugeot 301 D z 1934 roku to pięcioosobowy samochód. Karoseria w kolorze bieli i czerni sprawia, że auto wygląda wytwornie i elegancko.

Wymienione wyżej auta są wspaniałymi samochodami, które upiększą chwile w tym jedynym i niezapomnianym dniu. Firma zapewnia swoim klientom kierowcę, możliwość sesji zdjęciowej z autem w dniu uroczystości oraz dekoracja samochodu weselnego. Korzystając z oferty firmy klienci mają gwarancję, że ich ślub będzie oryginalny i niepowtarzalny.

Dlaczego warto wybrać firmę Auto Do Ślubu? Firma traktuje każdego klienta indywidualnie, są profesjonalni i punktualni, a świadczone przez nich usługi są wykonywane w sposób rzetelny i fachowy. Firma oferuje swoje usługi na terenie Turku, Konina, Kalisza, Koła, Ostrowa Wielkopolskiego oraz w  wielu innych rejonach Polski.

Kontakt do firmy:

Adres: Turek 62-700,  Cisew 132 (okolice Łodzi) Strona firmowa: www.auto.slub.turek.pl Telefon: 697-909-906, 609-256-891 E-mail: 

Znajdź Warszawa 223 - AUTO DO ŚLUBU na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii klasyczna czerwona Warszawa 223 - AUTO DO ŚLUBU:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony