Strona główna / Lubelskie / Zabytkowe auta do ślubu – AUTO ZABYTEK
Zabytkowe auta do ślubu – AUTO ZABYTEK

Zabytkowe auta do ślubu – AUTO ZABYTEK

Zabytkowe auta do ślubu - AUTO ZABYTEK

Zabytkowe auta do ślubu Daimler Conquest z roku 1955 - AUTO ZABYTEK Krótka charakterystyka Firmy:

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Auto-Zabytek, która posiada dwa klasyczne i eleganckie samochody do ślubu. Cadillac De Ville oraz Daimler Conquest. Firma świadczy swoje usługi na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego. Więc jeśli szukasz oryginalnego auta do ślubu, samochodu z duszą i pełną klasą, to na pewno są nimi proponowane samochody.

Cadillac De Ville – amerykański klasyk, uwielbiany przez największe gwiazdy amerykańskie. Jest oryginałem z roku 1958. W swoim przestronnym wnętrzu jest w stanie pomieścić nawet 6 odobową grupę. Gabaryty i niepowtarzalny wygląd, klasyczna linia i elegancja stanowią o niepowtarzalności tego auta, bez zbędnego opisu. Jeśli planujesz ślub stylowy, elegancki, chcesz tego dnia poczuć się niezwykle luksusowo, Cadillad de Ville jest dla Ciebie wspaniałym rozwiązaniem.

Daimler Conquest - jest zabytkowym samochodem pochodzenia angielskiego, wyprodukowanym w roku 1955. Jest samochodem pięcioosobowym. Posiada pięknie wykończone wnętrze, doskonale odrestaurowane w każdym detalu. Dodatkowym atutem jest charakterystyczny dźwięk klaksonu i oryginalne kierunkowskazy w postaci ramion wychylających się ze słupków między drzwiami. Daimler Conquest jest niezwykle elegancki i dostojny. Przejazd nim na ceremonię zaślubin zapadnie w pamięć nie tylko Parze Młodej, ale i wszystkim gościom, którzy będa pod ogromnym wrażeniem.

Przejazd do ślubu jednym z tak wspaniałych samochodów, na pewno stworzy niepowtarzalny klimat i atmosferę tej wyjątkowej uroczystości oraz pozostanie w pamięci na długo. Zabytkowe auta do ślubu są doskonałym rozwiązaniem, aby uświetnić tak ważną dla nowożeńców uroczystość.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Adres: województwo lubelskie i mazowieckie Strona firmowa: www.auto-zabytek.pl Telefon: 603 975 928 E-mail: decorat007@gmail.com

Znajdź Zabytkowe auta do ślubu - AUTO ZABYTEK na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii samochód do ślubu, Zabytkowe auta do ślubu - AUTO ZABYTEK:  

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony