Strona główna / Lubelskie / Nestor cabrio do ślubu – AVIS
Nestor cabrio do ślubu – AVIS

Nestor cabrio do ślubu – AVIS

Nestor cabrio do ślubu - AGENCJA AVIS

Klasyczny Nestor cabrio do ślubu - AGENCJA AVIS Krótka charakterystyka Firmy:

Agecncja Ślubna AVIS posiada w swojej ofercie najbardziej niesamowite, stylowe i wielokrotnie nagradzane auta ślubne na czele retro kabrioletami marki NESTOR. Samochody te sprawią, że droga z kościoła do sali weselnej będzie dla Ciebie atrakcyjna i zwróci uwagę nie tylko Twoich gości, ale wszystkich ludzi. Usługi oferowane przez firmę są prowadzone solidnie na najwyższym poziomie, dlatego też agencja w swojej ofercie posiada kompleksową organizację ślubów i zabaw weselnych.

Pierwszym wynajmowanym przez firmę autem była sportowa KIA SPORTAGE, następnie do floty samochodowej dołączyła stara, piękna WARSZAWĘ 224. Ten stylowy samochód retro po długotrwałym remoncie stał się cudownym czerwonym samochodem, wymarzonym autem do ślubu. W roku 2006 zakupiony został klasyczny samochód retro Nestor cabrio do ślubu, odznaczający się zakładanym, brezentowym dachem - ALFA ROMEO z 1932 roku. NESTOR II jest identyczny jak wspomniany wcześniej jednak mieści się w nim 6-osób. W 2008 roku dołączył do floty piękny NESTOR III mogący pomieścić również 6 osób. W ofercie agencji są również nowoczesne samochody o najwyższych standardach komfortu takie jak: TOYOTA AVENSIS PRESTIGE oraz KIA SPORTAGE  z roku 2011. Samochody te są ekskluzywne, w pełni wyposażone oraz posiadają skórzaną tapicerka.

W ofercie agencji Avis, dodatkowo do wynajmowanych samochodów można wypożyczyć gotowe zestawy do dekoracji samochodu. Wykonane ze sztucznych kwiatów, doskonale imitujących ich żywe odpowiedniki.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą agencji Avis na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Artur Danieluk Adres: Lublin, al. Spółdzielczości Pracy 36, pokój 28, (budynek TRANSHURT, obok Galerii OLIMP) Strona firmowa: www.auto-slub.pl Telefon: 605-601-399 E-mail: agencjaavis@gmail.com

Znajdź Nestor cabrio do ślubu - AGENCJA AVIS na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii samochód do ślubu, Nestor cabrio do ślubu - AGENCJA AVIS:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony