Strona główna / Biżuteria ślubna / Oryginalna biżuteria ślubna – BABROSZKA
Oryginalna biżuteria ślubna – BABROSZKA

Oryginalna biżuteria ślubna – BABROSZKA

Oryginalna biżuteria ślubna - BABROSZKA

Oryginalna biżuteria ślubna od BaBroszki. Krótka charakterystyka Firmy:
Historia działalności rozpoczęła się od fascynacji sztuką wszelaką i bliskimi spotkaniami z malarstwem, ceramiką, szyciem, haftem krzyżykowym czy filcowaniem. Później artystka zaczęła podróżować i wówczas wszystko się zaczęło - zakochała się w sztuce nowoczesnej, sztuce ulicznej a przede wszystkim rękodziele artystycznym. Im bardziej absurdalne i nietypowe zjawiska artystyczne spotykała, tym bardziej była zauroczona. Odkrywanie pchlich targów często połączonych z targami rękodzieła stało się obowiązkowym punktem każdej jej podróży. Zaczęła ją fascynować różnorodność stylów, kolorów i technik wykonywania biżuterii oraz ozdobnych damskich dodatków. Wtedy też spotkała się z haftem soutache.
Tworząc biżuterię artystka inspiruję się kulturą, modą oraz klimatem różnych miejsc na świecie. Szczególnie fascynuje ją sztuka orientu. Czerpie także inspiracje z ubiegłych epok, stylu Vintage czy Art Deco. Korzysta także z materiałów znalezionych na vintage marketach oraz maluje na kaboszonach z masy perłowej. Bazą jej projektów są kamienie naturalne, które nadają wartość oraz unikatowość biżuterii, gdyż każdy kamień jest niepowtarzalny. Jako wykończenia kolczyków używa srebrnych, pozłacanych i posrebrzanych elementów.
Jako zagorzała podróżniczka Anna Gościńska wie, że w podróży zawsze przyda się duża torba, aby pomieścić wszystkie niezbędne do przetrwania rzeczy, oraz mała, ale przy tym pojemna torebka na dzienne lub nocne wojaże. Dlatego też stworzyła linię wygodnych toreb przez ramię. Każda torba dzień w dzień przeżywa z nami niezapomniane chwile – te trudniejsze (próby zmieszczenia w niej niesamowitej ilości rzeczy, ciągłe szperanie, na przykład w celu znalezienia tej najmniejszej, przerzucanie z miejsca na miejsce) jak i te przyjemniejsze (przytulanie, głaskanie, oglądanie). Wszystkie te momenty odbijają się na wyglądzie toreb, dlatego też artystka szyje torby z solidnej skóry naturalnej i grubszej bawełnianej podszewki, aby mogły nam służyć długo i wyglądać przy tym zjawiskowo.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą BaBroszki.

Kontakt do firmy:

Anna Gościńska Adres: Warszawa 02-791, ul. Stryjeńskich 8/267 Strona firmowa: www.babroszka.pl Telefon: 694-497-502 E-mail: babroszka@babroszka.pl

Znajdź Oryginalna biżuteria ślubna - BABROSZKA na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii oryginalna biżuteria ślubna - BABROSZKA:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony