Strona główna / Atrakcje weselne / Barmani na wesele – FLAIR of MASTERS

Barmani na wesele – FLAIR of MASTERS

Barmani na wesele - FLAIR of MASTERS

Barmani na wesele - FLAIR of MASTERS. Krótka charakterystyka Firmy:

Fantastyczne pokazy barmańskie na Twoim weselu wykonane przez Agencję usług barmańskich Flair of Masters, będą niezwykłą atrakcją Twojego wesela. Firma świadczy profesjonalne usługi barmańskie na różnych imprezach eventowych, oraz zajmuje się oprawą cateringową. Każde zlecenie traktują indywidualnie, posiadają ogromne doświadczenie oraz niesamowite podejście do klienta.

W skład zespołu barmanów wchodzą:

  • Sławomir ,,Edziu" - barmaństwem zajmujący się od 2006r., przez te 6 lat uczestniczył w wielu konkursach barmańskich w stylu FLAIR, zarówno w Polsce jak i za granicą. Praca za barem dostarcza mu wiele satysfakcji, Flair to Jego pasja, a pokazy barmańskie, które wykonuję to możliwość podzielenia się tą pasja z ludźmi.
  • Adam ,,Adaś" - Barman od 2007 roku. Zafascynowany trikami z butelki, postanowił pójść w tym kierunku i zaczął poznawać tajniki jakie kryje w sobie FLAIR. Również uczestniczył w wielu konkursach w kraju jak i za granicą.
  • Kamil ,,Krzysiu" - Zawodu barmana uczył się w"Akademii Miksologi" Ośrodku Szkoleń Barmanów "Gemini" w Zakopanem, a chwilę później rozpoczął pracę jako barman. Organizacją Open Baru zajmuje się od 5 lat, nawiązał współpracę z Flairofmasters w 2010 roku.
  • Łukasz ,,Łuki" -  Zdobywał doświadczenie barmańskie z zakresu mixologii, alkoholoznastwa oraz baristyki w najlepszych pubach, klubach oraz hotelach w Rzeszowie.
Pokazy barmańskie mogą być doskonałą atrakcją Twojego wesela. Ofertą firmy są open bary, bary lodowe, fontanny alkoholowe i czekoladowe. Ponadto niesamowite pokazy barmańskie wykonane na najwyższym poziomie w stylu Flair, w pełni zasługują na miano widowisk o charakterze artystycznym. Barmani przygotowali różne scenariusze pokazów, zarówno klasyczne - standardowe jak i Latino, Kubańskie, Prohibicja itd. Barmani na wesele wykorzystując niesamowite efekty pirotechniczne, choreografie, świetny podkład muzyczny przyrządzą dla was pyszne cocktaile w niebanalny sposób. Barmani na wesele przygotują pokaz barmański w najlepszym stylu FLAIR - efektowne show podczas którego przygotowują różnorodne drinki przy jednoczesnym wykonaniu różnych ewolucji. Efektowne pokazy ewolucji butelkami i shakerami, oraz palący się sprzęt barmański w połączeniu z elementami pirotechniki wpasują się w klimat każdego eventu w tym wesela.

Flair of Masters działają na terenie całej Polski i Europy!!

Kontakt do firmy:

Adres: Strona firmowa: www.flairofmasters.pl Telefon: 724 484 571 Adam, 692 361 695 Sławomir E-mail: flairofmasters@gmail.com

Znajdź Barmani na wesele - FLAIR of MASTERS na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony