Strona główna / Podkarpackie / Zespół weselny Sanok – BOSKIE TORSY
Zespół weselny Sanok – BOSKIE TORSY

Zespół weselny Sanok – BOSKIE TORSY

Zespół weselny Sanok - BOSKIE TORSY

Zespół weselny Sanok - BOSKIE TORSY Krótka charakterystyka Firmy:

Oprawa muzyczna wesela to bardzo ważny element każdej tego typu uroczystości. Wybór odpowiedniego zespołu, który umili swoją grą ten wieczór należy do najbardziej trudnych wyborów, przed którym stają narzeczeni. Faktem jest, że należy dobierać z głową, tak aby repertuar zespołu odpowiadał oczekiwaniom tak przyszłych nowożeńców, jak również gości weselnych.

Zespół "Boskie Torsy" to bez wątpienia doskonały wybór na wesele. Zespół jest pięcio- osobową grupą muzyczna wywodzącą się z Brzozowa na Podkarpaciu. Swoje usługi świadczy w okolicznych miejscowościach, głównie w Sanoku, ale również na terenie całego województwa podkarpackiego a także całej Polski. Zespół powstał w roku 1998 i od tamtego czasu regularnie uczestniczy w różnych wydarzeniach muzycznych. Fakt ten pozwolił mu zgromadzić ogromne doświadczenie nie tylko muzyczne ale także sceniczne. Oferta zespołu skierowana jest do wszystkich którzy chcą zorganizować: przyjęcie weselne, studniówkę, bankiet czy imprezę plenerową.

Dzięki wieloletniej pracy, członkowie zespołu Boskie Torsy mogą pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem, stale poszerzanym, bogatym repertuarem oraz profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym, to wszystko zebrane razem jest gwarancją wspaniałej zabawy. Reasumując zespół muzyczny na wesele - Boskie Torsy to: wieloletnie doświadczenie, duży entuzjazm, zaangażowanie w wykonywaną pracę, indywidualne podejście do każdego klienta oraz do każdej imprezy, profesjonalny - sceniczny wygląd. To także duża kultura i nienaganne maniery na scenie, to ludzie, którzy są profesjonalistami w tym co robią, pasjonatami posiadającymi bogaty i ciągle rozszerzający się repertuar.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Adres: Brzozów, Sanok Strona firmowa: www.boskietorsy.pl Telefon: 502-356-342, 691-191-757, 13 434-56-29 E-mail: boskietorsy@gmail.com

Znajdź Zespół weselny Sanok - BOSKIE TORSY na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi z kategorii zespół weselny Sanok - BOSKIE TORSY:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony