Strona główna / Mazowieckie / Ślubna agencja muzyczna – BZZYK-BAND

Ślubna agencja muzyczna – BZZYK-BAND

Ślubna agencja muzyczna - BZZYK-BAND

Ślubna agencja muzyczna - Bzzyk-Band.

Krótka charakterystyka Firmy:

Agencja muzyczna Bzzyk-Band specjalizuje się w oprawie artystycznej, muzycznej wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak: imprezy firmowe, przyjęcia weselne, bale studniówkowe, bale sylwestrowe, bankiety i tym podobne. Muzyczne wykształcenie i doświadczenie osób tworzących Bzzyk-Band oraz fakt, iż zespół skupia w swoich szeregach między innymi laureatów popularnych programów X-Factor oraz Szansa Na Sukces gwarantuje najwyższą jakość usług podczas przyjęcia. Warto dodać, że zespół muzyczny Bzzyk-Band jest laureatem pierwszego miejsca na Targach Ślubnych, które odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki. Wyczyn ten powtórzył podczas Międzynarodowych Targów Ślubnych na warszawskim Torwarze potwierdzając tym samym swoją klasę i poziom.

Podstawowy skład zespołu obejmuje cztery osoby: instrumenty klawiszowe, wokalistka, wokalista-konferansjer i wodzirej, saksofon. Bardzo często zespół gra również z perkusją, która jest pierwszym instrumentem o jaki najchętniej rozszerza swój skład. Poza tym na życzenie klienta zespół dobierze każdy instrument. Zespół gra bardzo szeroki repertuar i dostosowuje go do potrzeb i oczekiwań klienta (od jazzu, przez rock, pop, disco po biesiadę). Zespół gra na terenie całego kraju od Bałtyku aż do Tatr jak również, koncertował ostatnio na ekskluzywnym przyjęciu weselnym na Lazurowym Wybrzeżu. Zespół zdaje sobie sprawę, że każda impreza jest indywidualna i żyje własnym życiem dlatego też blok muzyczny może trwać 30 min lub godzinę w zależności od sytuacji na parkiecie i charakteru imprezy. Warto również dodać, że zespół współpracuje z kilkoma muzykami i wokalistami, którzy mają różny repertuar, który dostosowywany jest (a co za tym idzie muzyków) do potrzeb, wymagań i indywidualnych upodobań klienta. Bzyyk-Band to w pełni kompleksowa i profesjonalna ślubna agencja muzyczna.

Kontakt do firmy:

Sylwester Komar - manager Adres: Halinów 05-074, Brzeziny 5e (okolice Warszawy) Strona firmowa: www.bzzyk-band.pl Telefon: 608-273-595 E-mail: sylwesterkomar@gmail.com

Znajdź ślubna agencja muzyczna - BZZYK-BAND na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

 

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony