Strona główna / Filmowanie / Wyjątkowe filmy ślubne – CA STUDIO

Wyjątkowe filmy ślubne – CA STUDIO

Wyjątkowe filmy ślubne - CA STUDIO

Wyjątkowe filmy ślubne od Ca Studio

Krótka charakterystyka Firmy:

Od 1999 roku firma Ca Studio realizuje usługi z zakresu fotografii, projektowania graficznego oraz filmowania. Firma potrafi spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ca Studio ośmiela się twierdzić, że potrafi zatrzymać czas i co najważniejsze, robi to w sposób w pełni artystyczny i profesjonalny. Firma wierzy, że wróci moda sprzed lat, kiedy to całe rodziny chodziły do fotografa. Były to najczęściej ważne momenty w życiu rodziny. Można powiedzieć, że fotografia to malowanie światłem. Dla Ca Studio jest to również praca, którą wykonuje z pasją i całkowitym oddaniem. W Ca Studio pracownicy traktują swój zawód wyjątkowo, ponieważ mają niepowtarzalną przyjemność zatrzymania najważniejszych chwil swoich klientów w kadrze i stworzenia czegoś niepowtarzalnego na wieki. Dzięki ujęciom z wysokości filmy Ca Studia zyskują wyjątkowy efekt, który jest wspaniałym wyróżnikiem studia. Ponadto dzięki nagraniom z kamery szybkoklatkowej firma wprowadzi efekt slow motion, aby montaż filmów posiadał jeszcze jeden bardzo modny efekt. Efekt jest realizowany w wybranych filmach ślubnych.

Artystyczne wykształcenie pracowników Ca Studio pozwala im na swobodne poruszanie się w temacie estetyki fotografii i wyczucia kompozycji kadru. Doświadczenie zawodowe zdobyte przez ponad 15 lat pracy w prasie, reklamie i filmie pozwala im tworzyć produkty najwyższej jakości dotąd obecne jedynie w dużych realizacjach komercyjnych. Dzięki umiejętnościom z zakresu projektowania graficznego pracownicy Ca Studio mogą zaproponować swoim klientom dodatkowe produkty, takie jak: albumy, plakaty, kalendarze. W swojej ofercie Ca Studio ma również krótkie, emocjonalne i dynamiczne filmy. Zawodowy sprzęt i profesjonalny montaż daje wyjątkowy i nierzadko spektakularny efekt.

Kontakt do firmy:

Adres: Warszawa 03-984, ul. Fieldorfa 10 lok. 80. Strona firmowa: www.castudio.pl Telefon: 609 11 12 13 E-mail: info@castudio.pl

Znajdź Wyjątkowe filmy ślubne - CA STUDIO na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii wyjątkowe filmy ślubne - CA STUDIO: CA STUDIO - fotografia ślubna

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony