Strona główna / Mazowieckie / Zespół weselny z Podlasia – CAPITAL

Zespół weselny z Podlasia – CAPITAL

Zespół weselny z Podlasia - CAPITAL

Zespół weselny z Podlasia - CAPITAL Krótka charakterystyka Firmy:

Zespół CAPITAL swoją działalność prowadzi od roku 1995, powstał w Wysokim Mazowieckim (województwo podlaskie). Zajmuje się żywą oprawą muzyczną wesel oraz innych imprez okolicznościowych: bali karnawałowych, studniówek czy imprez plenerowych. Wieloletnie doświadczenie oraz uczestnictwo w różnego rodzaju koncertach plenerowych czy firmowych pozwala członkom zespołu poprowadzić zabawę w taki sposób, aby wszyscy goście weselni zapamiętali ją na długo.

Zespół weselny z podlasia Capital składa się z czterech osób:

  • Mariusz - jest liderem zespołu, wokalistą oraz wodzirejem. To On prowadzi zabawy weselne i angażuje gości do wspólnej zabawy,
  • Daniel - akordeonista, gra również na instrumentach klawiszowych oraz udziela się wokalnie,
  • Robert- również gra na akordeonie, dodatkowo na saksofonie, instrumentach klawiszowych i udziela się wokalnie,
  • Kamil - saksofonista, razem z pozostałymi członkami zespołu gra i śpiewa.

Zespół Capital gra bez ograniczeń czasowych, pracuje zawsze do końca imprezy. Przerwy stara się ograniczać np. tylko do tych w czasie gorących dań. Cały program zabawy weselnej oraz repertuar są ustalane indywidualnie według upodobań Państwa Młodych (oczywiście istnieje możliwość aby to członkowie zespołu zajęli się doborem muzyki i zabaw dla gości weselnych). Zespół weselny z podlasia swoją działalność prowadzi głównie na terenie województwa podlaskiego oraz mazowieckiego, ale również wszędzie tam, gdzie zostanie zaproszony na terenie całej Polski. Atutem zespołu jest szeroki, stale poszerzany i dobrze dobrany repertuar. Szeroki repertuar zawiera różnorodne utwory muzyczne pochodzące z różnych stylów muzyki, dzięki czemu zespół jest w stanie zagrać każdą okazję, specjalne zamówienie czy dedykację.

Zapraszamy do zapoznania sie z całą ofertą firmy na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Mariusz Kuropatwa Adres: Wysokie Mazowieckie Strona firmowa: www.zespolcapital.ugu.pl Telefon: 504-288-039 E-mail: capitalek@wp.pl

Znajdź Zespół weselny z Podlasia - CAPITAL na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Jeden komentarz

  1. TRAGEDIA. Typowe disko w polu, wokalista robi z siebie gwiazdę i na weselu chce być ważniejszy niż para młoda. Ma okropną manierę mówienia, zaciągania, kreowania się na gwiazdy disko. Saksofon jest zbyt głośny, do tego nie wpada w rytm. Zbieranina klaunów, którzy myślą, że są świetni. Nie da się tańczyć. Nie polecam i nie wiem co się ludziom podoba w tym niby zespole.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony