Strona główna / Dolnośląskie / Fotografia ślubna – CUDA NIEWIDY

Fotografia ślubna – CUDA NIEWIDY

Fotografia ślubna - CUDA NIEWIDY

Fotografia ślubna Wrocław - CUDA NIEWIDY Krótka charakterystyka Firmy:

Pod marką Cuda Niewidy, działa fotograf Magdalena Błaszczyk, której fotografia ślubna zachwyca każdego. Swoją działalność prowadzi we Wrocławiu, oraz na terenie Dolnego Śląska.

Magdalena Błaszczyk ze studia fotograficznego Cuda Niewidy jest również zastępcą redaktora naczelnego Dolnośląskiego Magazynu Fotograficznego. Zdjęcia wykonane przez Magdalenę ukazywały się w prasie oraz na portalach internetowych takich jak: VoyageGazeta Wyborcza, ŚlubNaGłowie.pl, czy Bridelle.pl. Współpracuje z różnymi agencjami reklamowymi, wydawnictwami oraz osobami prywatnymi wykonując usługi w zakresie fotografii oraz projektowania graficznego.

Magdalena ukończyła kurs liturgiczny Kurii Metropolitalnej we Wrocławiu, który to uprawnia ją do fotografowania podczas mszy świętej w kościele. Używa profesjonalnego sprzętu fotograficznego Nikon, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nią usług.

Fotografia ślubna powinna wiernie oddać nastrój chwili. Uwiecznić zachwyt i wzruszenie pojawiające się na twarzach gości i rodziny, oraz każdy uśmiech i gest czułości młodej pary. Fotografia weselna natomiast odznacza się zupełnie innymi cechami. Jest  uwiecznieniem zabawy pełnej tańca, śmiechu i radości. Zaufany i doświadczony fotograf da Młodej Parze pewność, że efekt ich przygotowań uwieczni profesjonalna fotografia ślubna. W ofercie Cuda Niewidy jest również niepowtarzalny plener ślubny w miejscu wybranym przez nowożeńców, czy to w samym Wrocławiu, czy okolicach. Oryginalna fotografia ślubna Magdaleny Błaszczyk przedstawi Waszą miłośc, emocje i gesty poczas artystycznej sesji ślubnej. Aby bliżej poznać się z fotografką, zdobyć do niej zaufanie, co na pewno zaowocuje podczas zdjęć ślubnych, możecie skorzystać z profesjonalnej sesji narzeczeńskiej. Cuda Niewidy oferuje nowatorskie i kreatywne sesje dla par oraz fotografię narzeczeńską na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Magdaleny Błaszczyk na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Magdalena Błaszczyk Adres: Wrocław Strona firmowa: www.cudaniewidy.pl Telefon: 533-626-264 E-mail: kontakt@cudaniewidy.pl

Znajdź Fotografia ślubna - CUDA NIEWIDY na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony