Strona główna / Podziękowania / Czekoladowy telegram – CHOCOLISSIMO
Czekoladowy telegram – CHOCOLISSIMO

Czekoladowy telegram – CHOCOLISSIMO

Czekoladowy telegram - CHOCOLISSIMO

Czekoladowy telegram od CHOCOLISSIMO. Krótka charakterystyka Firmy:

Historia marki Chocolissimo związana jest z nieustannymi podróżami, odkrywaniem wiekowej tradycji związanej z produkcją czekolady oraz eksperymentowaniem ze smakiem i łączeniem różnych składników. Chocolissimo to przede wszystkim pasja twórców marki, którzy pragną oferować tylko produkty najwyższej jakości, o unikalnych walorach smaku, zapachu, wyglądu oraz dotyku. Wśród wielu znakomitych produktów czekoladowych premium, powstała koncepcja stworzenia unikalnej kolekcji weselnej i ślubnej zawierającej najlepsze i najciekawsze smakowe produkty, w których dbałość o szczegóły została rozciągnięta do granic możliwości, a efekt końcowy tworzy perfekcyjną treść podaną w doskonałej formie.

Produkty firmy to nie tylko jakość i smak czekolady, która przeznaczona jest dla koneserów. Firma dba również o różnorodność asortymentu wiedząc, że czekolada od wieków serwowana jest na gościnnych stołach, jest formą wyjątkowych upominków oraz konsumowana jest dla zaspokojenia własnych pragnień. Dlatego też, firma oferuje około 300 smaków ręcznie robionych pralinek, czekoladę do picia w rozmaitych formach, czekoladowe fondue, ręcznie wylewane tafle czekoladowe łączące oryginalne smaki i zapachy, rozmaite rodzaje trufli, owoce w czekoladzie. W ofercie firmy znajduje się o wiele więcej czekoladowych propozycji. Każdy z produktów Chocolissimo to czysta przyjemność, wypełniona szczerymi emocjami oraz mocą wrażeń.

W Polsce firma jest obecna od 2004 roku - marka od początku swojego istnienia należy do grupy MM Brown. Firma operująca w całej Europie jest producentem i dystrybutorem niszowych produktów czekoladowych. Są to marki tworzone przez zakłady cukiernicze z Francji, Belgii, Niemiec, Holandii, Szwajcarii, a nawet Madagaskaru i Australii. Produkty Chocolissimo to najciekawsze pozycje wykonane według najpilniej strzeżonych receptur doświadczonych czekoladników. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy Chocolissimo, czekoladowy telegram to tylko jedna z wielu niezwykłych dzieł firmy.

Kontakt do firmy:

Adres: MM Brown Polska Sp. z o.o. Sp.k. ul. Ostrowska 582 61-324 Poznań Strona firmowa: www.chocolissimo.pl Telefon: 22 244 27 09, 786 253 023 E-mail: zamowienia@chocolissimo.pl

Znajdź CHOCOLISSIMO na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych czekoladowych słodkości, czekoladowy telegram - Chocolissimo:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony