Strona główna / Dekoracja sali weselnej / Dekoracja sali weselnej światłem – ŚLUB Z CHARAKTEREM
Dekoracja sali weselnej światłem – ŚLUB Z CHARAKTEREM

Dekoracja sali weselnej światłem – ŚLUB Z CHARAKTEREM

Dekoracja sali weselnej światłem - ŚLUB Z CHARAKTEREM

Dekoracja sali weselnej światłem od Ślub z Charakterem. Krótka charakterystyka Firmy:

Firma zajmuje się wynajmem samochodów na różne okazje - śluby, sesje zdjęciowe, filmy, reklamy, imprezy firmowe. Specjalizuje się w stylach retro, pin-up oraz PRL. Ciekawą propozycją są wieczory panieńskie/kawalerskie w stylu gangsterskim  przy udziale jednego lub kilku samochodów z lat 30-stych. Takie wyjazdy  bardzo często są połączone z sesjami zdjęciowymi. Do imprez w stylu PRL firma wykorzystuje samochody marki Warszawa, Fiat 125p a także autobus Ikarus.

W ofercie firmy znajduje się również:

  • Zabytkowy, pięknie odrestaurowany, jedyny taki w Polsce Opel super 6 z 1936 roku. Piękno i styl w czystej postaci, samochód marzeń, który zachwycił już kilka pokoleń.
  • Piękna stylowa amerykańska limuzyna Chrysler 300C  5,7 HEMI. Stylowa muskularna sylwetka, morski metaliczny  kolor oraz 340 koni mechanicznych ukryte pod maską tej wspaniałej limuzyny  podkreślą i wzmocnią wyjątkowość uroczystości. Skórzane siedzenia, dwustrefowa klimatyzacja oraz system audio boston  acoustic w połączeniu z cichym ale drapieżnym pomrukiem silnika v8 5,7l - sprawią, że podczas jazdy Państwo Młodzi poczują niepowtarzalny charakter tego  samochodu. Jak przystało na przedstawiciela klasy aut luksusowych Chrysler 300 C wyposażony jest we wszystkie dostępne elektroniczne układy wspomagające jakość i bezpieczeństwo jazdy.
  • Kultowe polskie samochody Warszawa M20 „Garbuska” z 1958 roku oraz Fiat 125 P - polski klasyk w kolorze kości słoniowej. Do wynajęcia sam lub w zestawie z Warszawą M20.

Firma oferuje również dekoracje samochodów do ślubu. Sprzedaż oraz wynajem a z autem firmy gratis.

Firma oferuje również szereg atrakcji na ślub:

  • Pierwszy taniec w chmurach - pierwszy taniec Pary Młodej jest bardzo ważnym, a może nawet najważniejszym elementem wesela. Właśnie na ten moment warto przygotować się szczególnie i wypożyczyć od firmy wytwornicę dymu ciężkiego, która sprawi, że Para Młoda „zatańczy w chmurach”. W połączeniu z odpowiednio dobranym oświetleniem osiągnięcie niesamowitego efektu będzie gwarantowane. Rezultat zachwyci zarówno gości zebranych na sali, jak i wszystkich, którzy później obejrzą zdjęcia i film z tej uroczystości.
  • Dekoracja sali weselnej światłem jest ciekawym a zarazem dość prostym sposobem na przyozdobienie sali ślubnej oraz podkreślenie najważniejszych miejsc i momentów wesela (np. podświetlenie tła za stołem Pary Młodej stosując światła w kolorze wiodącym tej uroczystości, podświetlenie pierwszego tańca, podświetlenie tortu itp.).
  • Ślub z charakterem oferuje zestawy reflektorów RGB ze sterownikami i statywami, dzięki którym możemy wyczarować każdy kolor dekoracji świetlnej zarówno w wersji statycznej jak i zmiennej.
  • Firma poleca użycie wytwornicy baniek mydlanych podczas wyjścia z kościoła lub USC a także podczas składania życzeń bądź pierwszego tańca.  Może to być radosnym akcentem podczas tego bardzo ważnego dnia a do tego bańki pięknie się prezentują na zdjęciach. Wytwornice są wyposażone w akumulatorki dlatego nie ma konieczności podłączania ich do prądu co jest istotne zwłaszcza w plenerze.
  • Ślub z charakterem oferuje także gołębie na ślub - parę białych gołębi do wypuszczenia podczas ceremonii ślubu.

Jak więc widać dekoracja sali weselnej światłem to tylko jedna z wielu atrakcji proponowanych prze firmę. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Ślub Z Charakterem.

Kontakt do firmy:

Marcin Wróblewski Adres: Wiśniowa Góra - okolice Łodzi Strona firmowa: www.slubzcharakterem.pl Telefon: 694-633-229 E-mail: kontakt@slubzcharakterem.pl

Znajdź Dekoracja sali weselnej światłem na Ślub z Charakterem na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii dekoracja sali weselnej światłem, atrakcje weselne - Ślub z Charakterem:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony