Strona główna / Dekoracja sali weselnej / Dekoracja stołu weselnego – KWIATY AGATY
Dekoracja stołu weselnego – KWIATY AGATY

Dekoracja stołu weselnego – KWIATY AGATY

Dekoracja stołu weselnego - KWIATY AGATY

Dekoracja stołu weselnego od Kwiaty Agaty.

Krótka charakterystyka Firmy:

Pracownia florystyczna Kwiaty Agaty mieści się w Warszawie. Powstała jako efekt zamiłowania do kwiatów. Zarówno założycielka jak również właścicielka pracowni jest Agata Krzepińska, dyplomowana florystka oraz wizażystka, absolwentka Szkoły Florystycznej Małgorzaty Niskiej i Szkoły Wizażu Eurolook. Pracownia florystyczna specjalizuje się w dekoracjach ślubnych, dekoracjach sal weselnych, wiązanek ślubnych.

Firma dba o komfort swoich klientów, dokłada starań aby w ten wyjątkowy dla każdej pary młodej dzień przebiegał zgodnie z oczekiwaniami klientów. W związku z tym wiązanki ślubne na terenie Warszawy dostarczane są całkowicie gratis. Wystarczy wskazać miejsce i godzinę odbioru, reszta zajmie się pracownia florystyczna Kwiaty Agaty.

W pracowni florystycznej tworzone są zarówno klasyczne dekoracje kwiatowe, jak również wymyślne i ekskluzywne projekty. Pracownia tworzymy wiązanki ślubne, jest otwarta i elastyczna na propozycje swoich klientów, służy również fachowym doradztwem. Pracownicy pracowni chętnie pomogą swoim klientom wybrać kolorystykę, styl, i dodatki, jeśli klient nie ma na przykład jeszcze własnej, skrystalizowanej wizji. Na bezpłatnych konsultacjach omówione zostaną wszystkie niezbędne szczegóły.

Pracownia florystyczna dba o świeżość i jakość swoich kwiatów. Specjalnie do zamówienia klienta sprowadzane są kwiaty i dodatki, które najlepiej będą pasowały kolorystyką i formą. Firma kompleksowo zajmie się kwiatową oprawą ślubu - dekoracje sal weselnych, dekoracje restauracji, Kościoła, urzędu, czy pleneru. Przy kompleksowym zamówieniu pracownia oferuje atrakcyjne rabaty. Pracownicy pracowni cieszą się, widząc uśmiech na twarzach swoich klientów. Ich  satysfakcja i zadowolenie jest dla firmy najważniejsze, dlatego każdy projekt omawiany jest w najdrobniejszych szczegółach, by jak najlepiej spełnić indywidualne oczekiwania.

 

Kontakt do firmy:

Adres: Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 88

Strona firmowa: www.kwiatyagaty.pl

Telefon: 798 956 328

E-mail: kwiatyagaty@kwiatyagaty.pl

Znajdź Dekoracja stołu weselnego - KWIATY AGATY na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz inne z kategorii Dekoracja stołu weselnego - KWIATY AGATY:

Jeden komentarz

  1. Dekoracje weselnego stołu mi robiła firma Floriste.pl. Gościom i nam to dużo upodobało się. Zobaczyć możecie tutaj http://www.floriste.pl/dekoracja-sali-weselnej/

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony