Strona główna / Dekoracja kościoła na ślub / Dekoracja ślubna kościoła – DEKORACJE 4U
Dekoracja ślubna kościoła – DEKORACJE 4U

Dekoracja ślubna kościoła – DEKORACJE 4U

Dekoracja ślubna kościoła - DEKORACJE 4U

Dekoracja ślubna kościoła od Dekoracje 4u. Krótka charakterystyka Firmy:

Dekoracje 4U to tworzy młody i kreatywny zespołem ludzi, to zespół, który stałe się rozwija w kierunku udoskonalenia szerokich umiejętności. Firma powstała stosunkowo niedawno, jednak ma spore doświadczenie w dekoracjach okolicznościowych. Dekoracje 4U specjalizuje się w dekoracjach sal weselnych, kościołów i samochodów, ale i innych imprez okolicznościowych. Firma pragnie zapewnić, że dołoży wszelkich starań aby w tym szczególnym dniu jakim jest ślub i wesele klienci poczuli się w sposób wyjątkowy i zapadający w pamięć na długi czas.

Przebieg współpracy z Dekoracje 4U wydaje się być wyjątkowo profesjonalny i przejrzysty. Warto zadzwonić lub umówić się na spotkanie drogą mailową. Po ustaleniu terminu, na pierwszym spotkaniu klienci Dekoracji 4U otrzymają całą ofertę jaką dysponuje firma, do zapoznania się indywidualnego i oczywiście ustalenia ewentualne propozycje lub zmiany, istnieje możliwość negocjacji cen. Na koniec ustalana jest ostateczna wersja. Kolejny etap to wstępny kosztorys z zakresu prac jakie były uzgodnione wcześniej, klienci otrzymują na maila lub na papierze w zależności jak było ustalone wcześniej. Po załatwieniu formalności można kontaktować się dowolną drogą w zależności jak wygodnie dla klientów Dekoracji 4U, firma dostosuje się do klienta. Jeden z przyjemniejszych etapów to wpłacenie zaliczki i wstępne podpisanie umowy. Zaliczka obejmuje 30% ustalonego budżetu co automatycznie powoduje rezerwację ustalonego wcześniej terminu. Ewentualne zmiany czy ustalenia wynikające z dalszej współpracy ustalane są drogą elektroniczną. Ostatecznie w danym terminie zostaje wykonane, zrealizowane zamówienie i określony zakres prac jakie firma ma wykonać. Po realizacji i po terminie jaki był ustalony następuje rozliczenie z całkowitego zamówienia.

Zapraszamy do zobaczenia szerszej, aniżeli dekoracja ślubna kościoła, oferty firmy Dekoracje 4U.

Kontakt do firmy:

Adres: Albigowa 37-122, Albigowa 504a, (Województwo Podkarpackie). Strona firmowa: www.dekoracje4u.pl Telefon: 530-970-875, 663-869-978 E-mail: biuro@fotobudka4u.eu

Znajdź Dekoracje 4U na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych w kategorii dekoracja ślubna kościoła, atrakcje weselne - Dekoracje 4u:  

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony