Strona główna / Biżuteria ślubna / Wspaniałe kolczyki sutasz – DEMOLKA SOUTACHE
Wspaniałe kolczyki sutasz – DEMOLKA SOUTACHE

Wspaniałe kolczyki sutasz – DEMOLKA SOUTACHE

Wspaniałe kolczyki sutasz - DEMOLKA SOUTACHE

Wspaniałe kolczyki sutasz od pracowni artystycznej Demolka Soutache. Krótka charakterystyka Firmy:

Biżuteria jest w dniu ślubu pięknym i nierzadko stylowym dodatkiem, który podkreśla wagę i rangę wydarzenia. Jej odpowiedni dobór jest kluczowy, zwłaszcza dla każdej Panny Młodej. Wybór dodatków, które podkreślają piękno samej osoby jak i stroju, jaki na sobie ma jest istotnym czynnikiem w planowaniu całego stroju na ślub i wesele.

W pracowni artystycznej Demolka Soutache, biżuterię soutache tworzy się już od kilku lat. Początkowo tworzona była tylko dla wąskiego grona znajomych i przyjaciół, z czasem działalność została rozszerzona, w taki sposób, że współcześnie tworzona jest dla wszystkich zafascynowanych piękną własnoręcznie robioną biżuterią osób. Biżuteria, ślubne kolczyki sutasz powstaje w technice haftu sutasz oraz są szyte z arkuszy filcu na przykład naszyjniki czy też kolczyki. Główna artystka pracowni artystycznej Demolka Soutache samodzielnie projektuje i wykonuje biżuterię, z tego właśnie powodu jest ona w stanie zrobić najbardziej skomplikowane i wymyślne wzory. Jeśli klient marzy o unikatowej, niepowtarzalnej i ślicznej biżuterii, która dopełni estetycznie na przykład suknię ślubną w tym szczególnym dniu, jakim jest dzień ślubu, wówczas wybór pracowni artystycznej Demolka Soutache będzie bez wątpienia jak najbardziej odpowiednim wyborem.

Pracownia artystyczna Demolka Soutache została uprawniona do używania znaku Polskie rękodzieło / Polish hand­made w kategorii: sutasz, przez wzgląd na walory estetyczne wytwarzanych produktów oraz wysoką jakość wykonywanych przez przacownię przedmiotów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą biżuterii pracowni artystycznej Demolka Soutache, na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Adres: Wąsewo (okolice Ostrów Mazowiecka) Strona firmowa: www.demolkajewelry.blogspot.com Telefon: E-mail: demolkajewelry@gmail.com

Znajdź Wspaniałe kolczyki sutasz - DEMOLKA SOUTACHE na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii biżuteria na wesele, biżuteria ślubna, Wspaniałe kolczyki sutasz - DEMOLKA SOUTACHE:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony