Strona główna / Biżuteria ślubna / Rzeźbiony wisiorek serduszko – DESIGNER OF DREAMS
Rzeźbiony wisiorek serduszko – DESIGNER OF DREAMS

Rzeźbiony wisiorek serduszko – DESIGNER OF DREAMS

Rzeźbiony wisiorek serduszko - DESIGNER OF DREAMS

Rzeźbiony wisiorek serduszko - DESIGNER OF DREAMS. Krótka charakterystyka Firmy:

Designer of Dreams to pracownia rzeźbiarsko - artystyczna specjalizująca się w wyrobie różnego rodzaju przepięknych przedmiotów, figur i tym podobnych. W pracowni powstają w głównej mierze rzeźby z drewna, jakkolwiek możliwe jest wykonanie rzeźby z całkiem innego materiału, wymaga to jednak wcześniejszej konsultacji z pracownią w celu ustalenia szczegółów i wytycznych niniejszego zlecenia. Jakkolwiek tego jednak nie postrzegać faktem jest, że ręcznie wykonana rzeźba jest doskonałym prezentem na ślub, na wesele. Doskonale sprawdza się jako prezent - podziękowanie od dzieci dla rodziców. Wybór w tym celu pracowni artystyczno - rzeźbiarskiej Designer of Dreams jest doskonałym pomysłem.

Wszystkie nowe projekty są przez pracownię rzeźbiarsko - artystyczną Designer of Dreams traktowane w sposób indywidualny, odrębny. Priorytetem firmy jest to, aby były one niepowtarzalne i osiągały charakter wytyczony im przez zleceniodawcę. Zrozumiałym jest więc, że pracownia artystyczno - rzeźbiarska nie jest w stanie podać jednolitych, sztywnych cenników dla danego zamówienia.

Cena jest kształtowana między innymi przez: użyte materiały, w tym kwestię czy są one firmy czy też zleceniodawcy oraz ich ilość i dostępność. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na ostateczną cenę dzieła są wykorzystane do jej produkcji techniki. Następnym czynnikiem, który decyduje o cenie jest trudność wykonania projektu, również jej tematyka. Jednym z głównych  czynników jest również czas realizacji oraz docelowe miejsce instalacji. Do całości dochodzi także kwestia transportu wykonanego dzieła.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą pracowni rzeźbiarsko - artystycznej Designer of Dreams.

Kontakt do firmy:

Adres: Bydgoszcz Strona firmowa: www.designerofdreams.pl Telefon: 523-357-838, 513-061-477 E-mail: adam@designerofdreams.pl, biuro@designerofdreams.pl

Znajdź Rzeźbiony wisiorek serduszko - DESIGNER OF DREAMS na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii ręcznie wykonane rzeźby z drewna, Rzeźbiony wisiorek serduszko - DESIGNER OF DREAMS:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony