Strona główna / Filmowanie / Studio filmów ślubnych – DK FOTO FILM

Studio filmów ślubnych – DK FOTO FILM

Studio filmów ślubnych - DK FOTO FILM

Studio filmów ślubnych z Kraśnika DK FOTO FILM. Krótka charakterystyka Firmy:

DK FOTO FILM powstało w 2004 roku poprzez zamiłowanie do fotografii i nowych wyzwań. Firm może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w branży fotograficznej i filmowej, dzięki wieloletnim stażem w różnych studiach video oraz lokalnych stacjach telewizyjnych. Firma swoją siedzibę ma w Kraśniku, ale działalność prowadzi na terenie całego województwa lubelskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego, oraz wszędzie tam gdzie zostanie poproszona o realizację zlecenia.

Operatorzy ze studia DK FOTO FILM stawiają sobie coraz większe wymagania, aby jakość świadczonych przez nich usług była najwyższa oraz kształtowana zgodnie z najnowszymi trendami. Fotograf ślubny i operator kamery podczas nagrania oddaje atmosferę tego wspaniałego dnia, tak aby po latach móc przywołać najwspanialsze wspomnienia. Wiedzą, że to właśnie zdjęcia ślubne oraz film są dla Pary Młodej największą pamiątką na długie lata. Fotografia i film ślubny obejmują:

  • Przygotowania do ślubu,
  • Błogosławieństwo
  • Mszę świętą w Kościele lub ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego,
  • Wesele
  • Sesje plenerowe tego samego lub innego dnia,
  • Fotografię w studio.

Studio filmów ślubnych DK FOTO FILM obsługuje nie tylko uroczystości rodzinne, takie jak wesele, chrzest czy prymicja, ale również konferencje firmowe, imprezy sportowe, turnieje tańca, pokazy mody i wiele innych.

Po wykonaniu zlecenia Para Młoda otrzymuje od studia DK FOTO FILM wysokiej jakości materiał w technologii cyfrowej SD lub Full HD. Film, który jest skróconą wersją uroczystości, przedstawiający najistotniejsze chwile. W zależności od wybranego pakietu fotografie przekazywane są w albumie ok 20-40 zdjęć, dodatkowo zdjęcie w ramce 30x40cm, pamiątkowe ramki dla rodziców oraz DVD z wszystkimi fotografiami.

Kontakt do firmy:

Adres: ul. Dekutowskiego 5A, 23-204 Kraśnik Strona firmowa: www.dk-film.pl Telefon: 500-272-738, 604-291-168, 783-524-402 E-mail: dk@dk-film.pl, dk_film@o2.pl, foto.wojtaszek@gmail.com

Znajdź Studio filmów ślubnych - DK FOTO FILM na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii Studio filmów ślubnych - DK FOTO FILM: Studio fotografii i filmu ślubnego - DK FOTO FILM, Ślubny plener filmowy - DK FOTO FILM.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony