Strona główna / Mazowieckie / Patchwork prezent ślubny – DOM ARTYSTYCZNY
Patchwork prezent ślubny – DOM ARTYSTYCZNY

Patchwork prezent ślubny – DOM ARTYSTYCZNY

Patchwork prezent ślubny - DOM ARTYSTYCZNY

Patchwork prezent ślubny od Domu Artystycznego. Krótka charakterystyka Firmy:

Dom Artystyczny specjalizuje się w tworzeniu przedmiotów i wyrobów, które ze względu na swoją oryginalność, unikatowość, dobre wykonanie zasługują aby umieścić je na niejednej półce. W ofercie Domu Artystycznego klient znajdzie rzeczy, które z powodzeniem odnajdą się jako rozmaite prezenty, ekskluzywne dodatki do domu, czy elementy wyposażenia wnętrz. Dom Artystyczny to także inspiracje, z których każdy klient może skorzystać gdyby brakło mu pomysłu na prezent, czy też oryginalną i niepowtarzalną rzecz do wnętrza.

Firma dba o to, by to co tworzy otoczenie klienta było starannie dobrane do jego potrzeb. Piękne, niepowtarzalne, w dobrym guście i dobrej jakości. Dom Artystyczny posiada dwie linie wyrobów, pierwszą jest linia classic, drugą linia modern. W obu przypadkach firma proponuje patchworki, quilty, pikowane narzuty, kapy, pościel, jak również poduszki, elementy wystroju wnętrz, zasłony, obrusy, pufy i inne tekstylia. Pościel może być ze stylowymi lub zupełnie nowoczesnymi, spersonalizowanymi monogramami, tak jak sama pościel może być nowoczesna, prosta lub stylowa, vintage. Pracownia Dom Artystyczny dokłada wszelkich starań aby styl pościeli patchwork był też dopasowany do indywidualnego stylu nowożeńców.

Produkty wykonywane przez pracownię Dom Artystyczny są tworzone w sposób ręczny w oparciu o tradycyjne techniki szycia patchworków i quiltów. Unikalny design, bogactwo kolorów i wzorów sprawia, że każdy projekt jest absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny. Firma realizuje projekty w zakresie aranżacji wnętrz zapewniając także fachowe doradztwo i profesjonalne usługi dekoratorskie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bardzo bogatą ofertą pracowni Dom Artystyczny.

Kontakt do firmy:

Adres: Pruszków 05-800, ul. Sienkiewicza 17 lok. 18 I piętro Strona firmowa: www.domartystyczny.pl Telefon: 606-930-984 E-mail: biuro@domartystyczny.pl

Znajdź Patchwork prezent ślubny - DOM ARTYSTYCZNY na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii prezenty hand-made, Patchwork prezent ślubny - DOM ARTYSTYCZNY:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony