Strona główna / Mazowieckie / Przewóz gości weselnych – DORKA BUS (20 osób)
Przewóz gości weselnych – DORKA BUS (20 osób)

Przewóz gości weselnych – DORKA BUS (20 osób)

Przewóz gości weselnych - DORKA BUS (20 osób)

Przewóz gości weselnych, Mercedes Sprinter 518 CDI wersja LUX - DORKA BUS (20 osób). Krótka charakterystyka Firmy:

Firmę Dorkabus reprezentują licencjonowani i doświadczeni kierowcy, oferujący wynajem busów warszawa. Firma działa od 2005 roku, dzięki czemu poznała potrzeby klientów i wciąż może podnosić standard usług, by spełniać stawiane przed nimi wymagania. Gwarantują bezpieczne i komfortowe usługi transportowe w starannie serwisowanych i zadbanych busach. Przed każdym zleceniem poddają swoje samochody precyzyjnym przeglądom, aby w 100% uniknąć przykrych niespodzianek. Dorkabus chętnie przewiezie Twoich gości weselnych na miejsce ślubu czy wesela, lub po zabawie rozwiezie do domów. Uczestniczą również w przewozie osób na wycieczki, zielone szkoły czy imprezy firmowe.

Posiadają certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym, oraz licencją na krajowy przewóz osób, co poświadcza, że wynajem busów w Warszawie w firmie Dorkabus to przede wszystkim znakomita kadra kierowców należycie podchodzących do swoich obowiązków zawodowych.

Firma Dorkabus jest wiodąca na wynku Warszawskim, a zawdzięcza to swojej ciężkiej pracy, dbałości o flotę pojazdów, dokładnie dobrany personel z wysoką kulturą osobistą i ogromnym doświadczeniem.

Flota firmy Dorkabus:

  • Mercedesa Sprintera 518 CDI wersję LUX,(20 osób + kierowca)
  • Mercedesie Sprinterze 413 CDI, (17 osób + kierowca)
  • Mercedesie Sprinterze 518 CDI+ (18 osób + kierowca)

Wszystkie busy wyposażone są w klimatyzację, mikrofon, rozkładane fotele oraz pasy bezpieczeństwa. Busy obsługiwane są wyłącznie przez kompetentnych kierowców, mających doświadczenie w jeździe zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych. Dzięki tak wykwalifikowanej kadrze firma wynajem busów Dorkabus może zapewnić Państwu nie tylko komfortową, ale przede wszystkim bezpieczną jazdę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Robert Sikora Adres: ul. Grochowska 202, Warszawa Strona firmowa: www.dorkabus.pl Telefon: 507-086-416 E-mail: dorkabus@dorkabus.pl

Znajdź Przewóz gości weselnych - DORKA BUS na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii przewóz gości weselnych - DORKA BUS:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony