Strona główna / Baza noclegowa / Sala dworska na wesele – DWÓR DROBLIN (do 120 osób)

Sala dworska na wesele – DWÓR DROBLIN (do 120 osób)

Sala dworska na wesele - DWÓR DROBLIN

Sala dworska na wesele w Dworze Droblin.

Krótka charakterystyka Firmy:

Dwór Droblin to wyjątkowy kompleks hotelowo - rekreacyjny. Zlokalizowany jest w jednym z najczystszych rejonów Polski – województwie lubelskim, w niewielkiej miejscowości Droblin, oddalonej o około 2 kilometry od Leśnej Podlaskiej. Jego historia sięga połowy XVI wieku, jednak czasy jego największej świetności przypadają na wiek XIX, kiedy pełnił funkcję siedziby rodu Wężyków. W kolejnych latach późnoklasycystyczny Dwór często zmieniał właścicieli. Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości majątek został jednak przejęty przez Skarb Państwa, który większość gruntów dworskich podzielił na parcele, a sam Dwór wydzierżawił (przez dość długi czas funkcjonowała na jego terenie szkoła). Po zamknięciu szkoły Dwór Droblin, położony z dala od głównych szlaków komunikacyjnych, zaczął popadać w ruinę.

Obecnie w pełni odrestaurowany ośrodek w sposób spójny łączy tradycję z nowoczesnością. Hotel o cztero- gwiazdkowym standardzie zapewnia miejsca noclegowe w stylowych i klimatyzowanych pokojach. Klasyczne wnętrza obiektu nawiązują do jego historii, łącząc ją ze współczesnymi udogodnieniami, dzięki czemu zapewniają gościom komfortowy relaks i wypoczynek. Dwór Droblin jest idealnym miejscem dla wszystkich, którym bliska jest filozofia wypoczynku w zgodzie z naturą. Malownicze położenie, różnorodność atrakcji, a przede wszystkim gościnność sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno do indywidualnego wypoczynku, jak i kompleksowej oferty dla klientów biznesowych.

Dwór Droblin to także przestrzeń otwarta dla artystów i ludzi z pasją. Dwór organizuje ciekawe warsztaty, wernisaże prac lokalnych artystów i ciekawe spotkania z barwnymi postaciami reprezentującymi różne dziedziny życia. Zachęcamy do uczestnictwa w organizowanych przez dwór Droblin spotkaniach i dzieleniu się opiniami z personelem w Dworze.

Kontakt do firmy:

Adres: Leśna Podlaska 21-542, Droblin 80 Strona firmowa: www.dwordroblin.pl Telefon: 833-450-623 E-mail: recepcja@dworlubelskie.com

Znajdź Sala dworska na wesele - DWÓR DROBLIN na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii Sala dworska na wesele - Sala biesiadna - DWÓR DROBLIN

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony