Strona główna / Biżuteria ślubna / Biżuteria ręcznie wykonana – EDYTA BYRSKA
Biżuteria ręcznie wykonana – EDYTA BYRSKA

Biżuteria ręcznie wykonana – EDYTA BYRSKA

Biżuteria ręcznie wykonana - EDYTA BYRSKA

Biżuteria ręcznie wykonana - EDYTA BYRSKA. Krótka charakterystyka Firmy:

Biżuteria jest w dniu ślubu pięknym i nierzadko stylowym, gustownym dodatkiem, który podkreśla wagę i rangę tego niezwykłego wydarzenia. Jej odpowiedni dobór jest kluczowy, zwłaszcza dla każdej Panny Młodej, chociaż coraz częściej także panowie decydują się na jej wybór. Wybór odpowiednich dodatków, które podkreślają piękno samej osoby jak i stroju, jaki na sobie ma jest istotnym czynnikiem w planowaniu całego stroju tak na ślub jak również na późniejsze wesele. Warto więc wcześniej przemyśleć co wybrać na tą szczególną okazję, wydaje się, że wybór autorskiej biżuterii ślubnej jest bardzo dobrym wyborem.

W swojej pracowni artystycznej Edyta Byrska zajmuje się wykonywaniem prac z dziedziny jubilerstwa, które sama projektuje oraz wykonuje. Tworzenie biżuterii jest jej największą pasją, którą widać po niezwykłych efektach jej pracy. Największą satysfakcję przynosi jej widok osób noszących jej autorską biżuterię.

Autorska biżuteria ślubna jest projektowana w całości zarówno przez samą artystkę, jak i z uwzględnieniem wytycznych osoby zamawiającej, tak aby powstały produkt zachwycił jego posiadacza. Każdy element biżuterii jest tworzony z niezwykłą precyzją i oddaniem z tworzywa jakim jest złoto i srebro. Artystka wykonuje zarówno kolczyki dla pań, jak i personalizowane spinki do krawatów dla panów, pierścionki zaręczynowe, zawieszki, wisiorki i wiele innych. Wszystko w pełni oryginalne, niepowtarzalne i niezwykle piękne. Swoje produkty biżuteryjne artystka sprzedaje na różnego rodzaju eventach, takich jak targi ślubne czy spotkania modowe, a także poprzez sklep internetowy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą pracowni artystycznej na jej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Adres: Warszawa Strona firmowa: www.edytabyrska.com Telefon: 888-036-222 E-mail: edytabyrska@gmail.com

Znajdź Biżuteria ręcznie wykonana - EDYTA BYRSKA na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii biżuteria ślubna, Biżuteria ręcznie wykonana - EDYTA BYRSKA:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony