Strona główna / Baza noclegowa / Noclegi na wesele – Europejski Ośrodek Integracyjny

Noclegi na wesele – Europejski Ośrodek Integracyjny

Noclegi na wesele - Europejski Ośrodek Integracyjny

Noclegi na wesele w Europejskim Ośrodku Integracyjnym. Krótka charakterystyka Firmy:

Europejski Ośrodek Integracyjny to kompleks hotelowo-restauracyjny, znajdujący się w okolicach miasta Lublin. Kompleks rozpoczął swoją działalność w 2000 roku. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a swoim klientom oferuje bardzo atrakcyjne ceny. Zadowolenie klienta jest dla Europejskiego Ośrodka Integracyjnego najwyższym priorytetem. Jeśli szukacie Państwo komfortowego i niedrogiego noclegu w okolicach Lublina, zwłaszcza kiedy w okolicy odbywało się wesele wybór hotelu wchodzącego w skład Europejskiego Ośrodka Integracyjnego jest bez wątpienia bardzo dobrym rozwiązaniem.

Swoim gościom Ośrodek zapewnia noclegi na wesele w komfortowo i nowocześnie urządzonych pokojach. Goście mogą wybierać spośród aż 41 miejsc noclegowych. Co ważne, hotel posiada trzy w pełni wyposażone sale konferencyjno-szkoleniowe różnej wielkości. Ośrodek specjalizuje się w organizacji przyjęć weselnych dla nowożeńców, zaś restauracja oferuje gościom niezwykle smaczne posiłki, które serwowane są w bardzo miłej atmosferze. Stylowe wnętrze buduje domową, ciepłą atmosferę która stanowi nierozerwalny element każdego udanego wesela.

Europejski Ośrodek Integracyjny zajmuje się również organizacją przyjęć weselnych. Firma stara się w jak najlepszy sposób połączyć ze sobą takie elementy jak wyborne jedzenie, znakomita muzyka, przepiękne dekoracje oraz miła obsługa. Wszystko to jest gwarancją rewelacyjnej zabawy do samego rana. W trakcie przygotowań do wesela, dom weselny Ośrodka dąży do spełnienia wszystkich oczekiwań Młodej Pary. Firma zapewnia, że do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny. Dom weselny może zorganizować zarówno tradycyjne, polskie wesele, jak i przyjęcie nietypowe i niepowtarzalne. Właściciele zapewniają także o bogatym menu jak również o jakości serwowanego jedzenia.

Warto zaznaczyć, że specjalnie dla Nowożeńców w ramach oferty noclegi na wesele, firma przygotowuje w prezencie ślubnym dodatkowy pokój, oczywiście na koszt Europejskiego Ośrodka Integracyjnego.

Kontakt do firmy:

Adres: Niemce 21-025, ul. Lubelska 160 Strona firmowa: www.integracyjny-niemce.pl Telefon: 81 756-16-64, 81 756-16-81 E-mail: biuro@integracyjny-niemce.pl

Znajdź EUROPEJSKI OŚRODEK INTEGRACYJNY na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również wspaniałą Salę weselną w Europejskim Ośrodku Integracyjnym.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony