Strona główna / Kujawsko-pomorskie / Zespół weselny z Bydgoszczy – EXPRESS DUO +

Zespół weselny z Bydgoszczy – EXPRESS DUO +

Zespół weselny z Bydgoszczy - EXPRESS DUO +

Zespół weselny z Bydgoszczy EXPRESS DUO +

Krótka charakterystyka Firmy:

Zespół muzyczny Express Duo + istnieje od roku 1991. Granie i śpiew na żywo, na weselach jest pasja, a zarazem zawodem członków grupy. Zespół bardzo poważnie podchodzimy do każdego zlecenia i profesjonalnie traktuje swoich klientów. Dokłada wszelkich starań, aby brzmienie i wykonanie repertuaru było na profesjonalnym najwyższym poziomie. Jeśli cenisz sobie muzykę graną na żywo, prawdziwych artystów na Twoim weselu, zespół Express Duo jest trafnym wyborem.

Od 1996 roku zespół weselny z Bydgoszczy Express Duo rozpoczął współpracę z firmą fonograficzną „DBX Records”, wydając serię kaset i płyt na rynek polski. W tym czasie występował również na scenach polskich (wielokrotnie przy 20-tysięcznej widowni) przed takimi artystami jak Maryla Rodowicz, Brathanki, Małgorzata Ostrowska, Zbigniew Wodecki, Lady Pank, i innymi. Grał bale sylwestrowe w takich miejscach jak „Hotel Prezydent” w Spale, hotele „Orbis”, „City Hotel” w Bydgoszczy, hotel "Rodło" w Pile, czy restauracja „Uniwersytecka” w Bydgoszczy (bale na 650 osób). Zaszczytem dla nas jest kilkukrotny udział w tak perfekcyjnej uroczystości jak Bal Sportowca w Toruniu.

Członkowie zespołu są muzykami doświadczonymi, na co wskazuje ich dorobek zawodowy. Zanim stworzyli zespół, grali w różnych formacjach, od małych składów do dużych jak "Czarne Berety", czy Orkiestra Reprezentacyjna Pomorskiego Okręgu Wojskowego, wieloletni staż śpiewania w Chórze Akademickim oraz Zespole Pieśni Dawnej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy (obecnie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego).

Zespół dyponuje takim sprzętem jak: instrumenty klawiszowe i syntezatory, gitary, saksofony, mikrofony, mikser cyfrowy oraz sprzęt oświetleniowy ( skanery DiscoTECH, laser zielony, wytwornica dymu, wytwornica baniek oraz sterowniki.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na podanej stronie interntowej.

Kontakt do firmy:

Tadeusz Mik, Piotr Lepszy, Agnieszka Ostrowska, Diana Rusinek Adres: Bydgoszcz Strona firmowa: www.expressduo.pl Telefon: 606-212-011 E-mail: tadek.expressduo@wp.pl

Znajdź Zespół weselny z Bydgoszczy - EXPRESS DUO + na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony