Strona główna / Dekoracja sali weselnej / Dekoracje sali weselnej – FABRYKA ZABAWY
Dekoracje sali weselnej – FABRYKA ZABAWY

Dekoracje sali weselnej – FABRYKA ZABAWY

Dekoracje sali weselnej - FABRYKA ZABAWY

Dekoracje sali weselnej od Fabryki Zabawy. Krótka charakterystyka Firmy:

Fabryka Zabawy do firma dekoratorska i artystyczna. Firma obsługuje w głównej mierze region Tomaszowa Lubelskiego, Zamościa, Hrubieszowa, a również całego województwa lubelskiego oraz podkarpackiego. Zakres terytorialny usług firmy Fabryka Zabawy jest więc wyjątkowo szeroki.

Wachlarz proponowanych przez firmę usług jest tak obszerny, że na pewno każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Fabryka Zabawy to bowiem zarówno firma dekoratorska jak również agencja artystyczna. Pod swoim szyldem łączy kilka usług z branży weselnej i ślubnej – wyselekcjonowanych, wypieszczonych i dopracowanych niemalże do perfekcji. Dzięki pakietowym usługom klienci firmy oszczędzają zarówno pieniądze, czas oraz stres związany z większą ilością podwykonawców.

Jako doświadczony zespół Fabryka Zabawy uczyni każdą imprezę niezapomnianą za pomocą jednej z szerokiej gamy usług. W kategorii tej wyszczególnić można: bukiety ślubne z broszek i biżuterii, broszkobukiety, bukiety ślubne z żywych kwiatów oraz florystykę okolicznościową (na zamówienie: bukiety, wieńce, dekoracje świąteczne), dekoracje kościołów, sal weselnych, samochodów, apartamentów Pary Młodej, fontanny czekoladowe, fontanny alkoholowe a także fontanny koktajlowe, poza tym firma oferuje candy bary, czyli słodkie bufety, konsulting ślubny, współpracuje z zespołem muzycznym RYTM. W zakres usług firmy wchodzi również fotografia okolicznościowa.

Zespół Fabryki Zabawy wkłada w swoją pracę całe serce i mnóstwo zaangażowania. Warto dodać, że ludzie pracujący w firmie pasjonaci zapewniają, że uwielbiają tworzyć, i pracować z ludźmi, dzięki czemu każda ze stron współpracujących jest szczęśliwa po zakończeniu współpracy. Zachęcamy do bardziej szczegółowej analizy oferty firmy Fabryka Zabawy, każda przygotowana przez firmę dekoracje sali weselnej są bez wątpienia nietuzinkowe i niepowtarzalne.

Kontakt do firmy:

Adres: Województwo lubelskie i podkarpackie. Strona firmowa: www.fabrykazabawy.com Telefon: 531-123-451, 790-778-716 E-mail: info@fabrykazabawy.com

Znajdź Fabrykę Zabawy na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii Dekoracje sali weselnej - FABRYKA ZABAWY:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony