Strona główna / Lubelskie / Oprawa muzyczna ślubu – FAJNY BAND

Oprawa muzyczna ślubu – FAJNY BAND

Oprawa muzyczna ślubu - FAJNY BAND

Oprawa muzyczna ślubu od Fajny Band.

Krótka charakterystyka Firmy:

Fajny Band zajmuje się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych. Specjalnością grupy jest zabawa i rozweselanie gości przy zapewnieniu profesjonalnej oprawy muzycznej z repertuarem dostosowanym do oczekiwań każdego bez względu na wiek, płeć czy upodobania muzyczne. Dzięki pasji i miłości do tego czym się zajmują, wieloletnim doświadczeniom scenicznym w różnych składach oraz różnej tematyce muzycznej a także niezawodnemu sprzętowi imprezy prowadzone przez Fajny Band uniosą ludzi na fali radości aż do białego rana.

Grupa oferuje między innymi oprawę muzyczną:
 • Przyjęć weselnych;
 • Poprawin;
 • Przyjęć komunijnych;
 • Półmetków;
 • Studniówek;
 • Imprez firmowych;
 • Imprez plenerowych;
 • Innych imprez na których klienci chcieliby posłuchać muzyki, pobawić się i potańczyć.
W skład zespołu wchodzą:
 • Marcin – założyciel zespołu, wokalista, konferansjer, do jego zadań należy kontakt z gośćmi oraz dbałość o dobór repertuaru. Z muzyką związany od najmłodszych lat. Na początku, swoim śpiewem zamęczał bliższą i dalszą rodzinę, potem w czasach szkolnych trochę szerszą publiczność w postaci braci szkolnej, poprzez scholę oraz inne zespoły coverove czy też zespół poezji śpiewanej doszedł do miejsca gdzie przyjdzie mu prezentować przed Państwem swoje umiejętności. Jego instrumentami są – głos, instrumenty klawiszowe, gitara. Oprawa muzyczna ślubu.
 • Zbyszek – wszechstronny instrumentalista, gitarzysta. Gitara to jego ulubiony instrument, choć nie obce są mu klawisze i perkusja (na tej ćwiczył od najmłodszych lat stosując zamiast pałeczek wyłamane z drewnianych wieszaków na ubrania poprzeczki – czym doprowadzał do szewskiej pasji swoich rodzicieli, a grą na perkusji sąsiadów). W Zbyszka karierze też przewinęło się kilka zespołów coverowych, zespół poezji śpiewanej. Obecnie spełnia się jako gitarzysta zespołu Fajnyband a także człowiek obsługujący pokrętełka miksera – tzw. gałker. Zbyszek gra na gitarze, śpiewa a i czasami łapie za bas. Oprawa muzyczna ślubu.
 • Bartek – pałker. Miłość do pałeczek i garów wzięła się u niego nie wiadomo skąd i tak zostało.  Z koniecznych względów gary zamienił na placki i obecnie obsługuje perkusję elektroniczną  - choć nieuchronnie ciągnie wilka do lasu i do przesiadki na prawdziwego akustyka, co może w niedługim czasie się stanie. Bartek gra również na akordeonie, potocznie zwanym cyją albo jak kto woli kaloryferem. Oprawa muzyczna ślubu.
 • Kasia – jej głównym instrumentem jest głos. Ciekawy, niebanalny, miły dla ucha. Kasia uświetni swoim głosem imprezę i rozgrzeje najtwardsze serca.  Może też urozmaicić oprawę Mszy ślubnej. Eteryczna i drobna kobietka  posiada jednocześnie pazur , który podnosi wszystkich z krzeseł  i z pewnością nie pozwoli zasnąć. Oprawa muzyczna ślubu.

Kontakt do firmy:

Adres: Krasnystaw Strona firmowa: www.fajnyband.com, https://www.facebook.com/fajnyband?ref=bookmarks Telefon: 607-741-895 E-mail: kontakt@fajnyband.com, czarek2502.81@o2.pl

Znajdź Oprawa muzyczna ślubu - FAJNY BAND na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii oprawa muzyczna ślubu - FAJNY BAND:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony