Strona główna / DJ na wesele / DJ na wesele – FAJNY DJ

DJ na wesele – FAJNY DJ

DJ na wesele - FAJNY DJ

DJ na wesele - FAJNY DJ zamieni Twoje wesele w Fajną zabawę.

Krótka charakterystyka Firmy:

Fajny DJ na wesele wprowadzi odrobinę humoru i szaleństwa na Twoją imprezę. Fajny DJ dzięki profesjonalnemu sprzętowi, wieloletniemu doświadczeniu oraz szkoleniom wodzirejskim kompleksowo obsłuży twoje wesele. Oferowana obsługa muzyczna stworzy wspaniały klimat dla rozbawionych gości. Świeży i nowoczesny pogląd na oprawę muzyczną wesela z jednoczesnym zachowaniem wszystkich tradycji zmieni Twoje wesele w niezapomnianą, fajną zabawę. Fajny DJ na wesele swoje usługi świadczy na terenie całej Polski, a dzięki własnemu transportowi i niezawodnemu sprzętowi może stworzyć niepowtarzalną atmosferę w każdym miejscu. Każda Młoda Para może liczyć na pełne zaangażowanie fajnego DJ'a oraz profesjonalizm w wykonywaniu usług.

W ofercie firmy są dwa pakiety usług weselnych dopasowane do indywidualnych wymagań:

  • Pakiet Standard – wesele obsługiwane jest przez 1 osobę, obejmuje 12 godzin obsługi muzycznej.  Z uwzględnieniem tradycji weselnych, dojazdem na miejsce wesela, stosownym ubraniem DJ-a dopasowanym do charakteru imprezy. W cenę wliczony jest sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetlenie. DJ na wesele powita Państwa Młodych, zarecytuje poezję powitalną, wzniesie toasty weselne, poprowadzi podziękowania dla rodziców oraz zabawy oczepinowe ok. 15 min: rzucenie welonem i krawatem.
  • Pakiet VIP– w tym pakiecie wesele obsługiwane jest przez 2-osoby. Zawiera wszystkie elementy pakietu podstawowego + dodatkowo:
    • ciekawe animacje taneczne dla gości,
    • biesiadę za stołami,
    • organizacja ciekawych zabaw podczas oczepin (ok. 45 min),
    • remixy utworów do zrealizowania nietypowego pierwszego tańca Pary Młodej.

Fajny DJ na wesele jest otwarty również na nietypowe zlecenia i podejmuje się ich realizacji. Fajny DJ gra na terenie całej Polski, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą DJ na wesele.

Kontakt do firmy:

Adres: Puławy Strona firmowa: www.fajnydj.pl Telefon: 602-511-268 E-mail:  info@fajnydj.pl

Znajdź DJ na wesele - FAJNY DJ na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony