Strona główna / Atrakcje weselne / Fotobudka na wesele – FOTOBUDKA 4U
Fotobudka na wesele – FOTOBUDKA 4U

Fotobudka na wesele – FOTOBUDKA 4U

Fotobudka na wesele - FOTOBUDKA 4U

Fotobudka na wesele - FOTOBUDKA 4U z Łańcuta. Krótka charakterystyka Firmy:

Wesele w większości przypadków zdarza się raz w życiu, z tego też powodu winno się je zorganizować w sposób maksymalnie nieszablonowy, niestandardowy i unikatowy, będzie to wszakże dzień, który pamiętać się będzie przez całe późniejsze życie. Jednym z wyborów, dzięki któremu możliwe będzie wyróżnić się na weselu jest niepowtarzalna i niebanalna atrakcja na wesele. Przykładem takiego rozwiązania może być na przykład fotobudka na wesele. Dzięki temu urządzeniu możliwa jest fantastyczną, świetna, niezapomniana zabawa podczas przyjęcia weselnego. Fotobudka umożliwia zrobienie błyskawicznej serii zdjęć, natychmiastowy ich wydruk po dwa egzemplarze bez udziału fotografa. Fotografie są rewelacyjną pamiątką nie tylko dla Państwa Młodych, ale dla znajomych, przyjaciół, rodziny, krótko mówiąc dla każdego z gości, czas spędzony podczas ich robienia to fantastyczna rozrywka weselna.

Firma Fotobudka4U oferuje standardowe pakiety na wynajem fotobudki:

  • Pierwszy z nich to tak zwany Pakiet MINI - obejmuje 2 godzinną pracę fotobudki, podczas której można zrobić nieograniczoną liczbę zdjęć z wykorzystaniem śmiesznych gadżetów, zdjęcia są prezentowane w galerii zamieszczonej on-line i zabezpieczonej hasłem, jest możliwość wykonania teledysku ze zdjęciami lub zamieszczeniu zdjęć na koncie facebooka. Dodatkowo Para Młoda dostaje pamiątkową księgę gości, która z zabawnymi zdjęciami i życzeniami od gości, będzie fantastyczną pamiątką.
  • Drugi z nich to tak zwany Pakiet BIG - obejmuje 3 godzinną pracę fotobudki,
  • Trzeci z nich to tak zwany Pakiet MAXI - to rozrywka na wesele trwająca do 4 godzin.

Dodatkowo do każdego pakietu firma Fotobudka4U oferuje branding fotobudki, który wyceniany jest indywidualnie lub dodatkowe księgi gości.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na podanej stronie internetowej.

Kontakt do firmy:

Adres: Łańcut k/ Rzeszów Strona firmowa: www.fotobudka4u.eu Telefon: 663-869-978 - Iwona, 888-115-696 - Anna E-mail: biuro@fotobudka4u.eu

Znajdź Fotobudka na wesele - FOTOBUDKA 4U na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony