Strona główna / Atrakcje weselne / Crazy fotka na wesele – FOTOBUDKA

Crazy fotka na wesele – FOTOBUDKA

Crazy fotka na wesele - FOTOBUDKA

Crazy fotka na wesele od Fotobudki. Krótka charakterystyka Firmy:

Firma zajmuje się robieniem najlepszych pamiątek z fotobudek w Lublinie jakie mogą być po imprezach i uroczystościach czyli zdjęć. Ale nie byle jakich! Firma pomaga swoim klientom zrobić takie fotki jakie zawsze chcieli mieć. Firma gwarantuje, że crazy fotki wyjdą za każdym razem. Firma skupia swoją działalność na rozkręcaniu imprez, wesel, kampanii reklamowych, studniówek, urodzin, komunii i wiele innych. Chętnie podejmuje się wszystkich ciekawych i nowych propozycji oraz akcji reklamowych z użyciem fotobudki CrazyFocia MagicBOX.

CrazyFocia to mobilne studio fotograficzne (fotobudka) ze zdjęciami w najnowocześniejszej japońskiej technologii. CrazyFocia ma wile funkcji, jedną z nich jest najnowocześniejsza w Polsce fotobudka, która dostarcza fotografie w ciągu maksymalnie 15 sekund od ich zrobienia.  Dodatkowo CrazyFocia to również fotobudkowy MagicBOX, za pomocą którego dostarczane są efekty filmowe Green-SCREEN prosto z Hollywood. Efekty te w niezwykły sposób przenoszą gości w dowolne miejsce i czas. MagicBOX umożliwia również przebranie się w masę niezwykłych, nierzadko zabawnych kostiumów. Firma oferuje pełną personalizację oraz branding fotobudki i zdjęć. W CrazyFoci można wybierać tło zdjęcia i szablon (spośród kilku tysięcy możliwych), dzięki temu rozwiązaniu crazy fotka na wesele będzie bez wątpienia unikatowa. Istnieje również możliwość i wysłania fotki na Facebooka czy Twittera. Dodatkowo z fotobudki firmy można też wysyłać filmiki z pozdrowieniami na YouTube-a.

CrazyFocia ma nowoczesny i estetyczny wygląd. Wykonana jest w czarnej kolorystyce o eleganckim i profesjonalnie zaprojektowanym kształcie z najwyższej klasy materiałów o czarno-metalicznym połysku. CrazyFocia posiada również własne ozdobne podświetlenie co sprawia, że wygląda wyjątkowo atrakcyjnie również przy zgaszonym świetle. CrazyFocia to w odróżnieniu do zwyczajnych fotobudek styl i klasa.

CrazyFocia, fotobudka Lublin to gwarancja crazy fotki na wesele i maksimum dobrej zabawy na każdą kieszeń. Ceny wynajmu to mniej niż połowa standardowej ceny fotografa za obsługę imprezy. Urządzenie wynajmowane jest na określony czas, w trakcie którego goście weselni mogą zrobić tyle zdjęć, ile zechcą, ponieważ klient nie rozlicza się za każdą zrobioną fotkę, ale za czas pracy CrazyFoci.

Zachęcamy do zapoznania się z szerszą ofertą firmy.

Kontakt do firmy:

Adres: Lublin Strona firmowa: www.crazyfocia.pl Telefon: 733-332-444 E-mail: info@crazyfocia.pl

Znajdź Crazy fotka na wesele Fotobudka na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony