Strona główna / Atrakcje weselne / Fotobudka z dmuchaną Fotokabiną – SMARTBUDKA
Fotobudka z dmuchaną Fotokabiną – SMARTBUDKA

Fotobudka z dmuchaną Fotokabiną – SMARTBUDKA

Fotobudka z dmuchaną Fotokabiną - SMARTBUDKA

SmartBudka FotoBudka z dmuchaną Fotokabiną – HIT IMPREZ z okolic Zielonej Góry.

Krótka charakterystyka Firmy: Dlaczego SmartBudka?

SmartBudka doskonale sprawdza się nie tylko w pomieszczeniach, ale również wyśmienicie podkreśla atmosferę imprez plenerowych. A nasza niepowtarzalna, zdalnie sterowana kolorem, dmuchana fotokabina podkreśli charakter każdego wydarzenia! Jest niezapomnianą atrakcją weselną.

Cała zabawa ze SmartBudką polega na zrobieniu sobie zdjęć w różnych odcieniach (czarno-białym, kolorze czy sepii) z wykorzystaniem śmiesznych gadżetów takich jak okulary, kolorowe włosy, maski oraz wiele więcej. A pamiątka na papierze to nie zdjęcie ukryte w pamięci telefonu!

Stwórz niezapomniany klimat na swoim przyjęciu i baw się razem z nami!

Niezapomniana atrakcja weselna, która przypadnie do gustu wszystkim gościom, zarówno tym młodszym jak i tym starszym, a pamiątkę w postaci różnorodnych i śmiesznych zdjęć można wkleić do księgi gości weselnych, lub rozdać gościom jak mały prezent od Pary Młodej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy SmartBudka FotoBudka z dmuchaną FOTOKABINĄ na podanej poniżej stronie internetowej oraz do współpracy.

Kontakt do firmy:

Adres: Tarnawa 27 66-003 Zabór (k. Zielonej Góry) Strona firmowa: www.smart-budka.pl Telefon: 605914683 E-mail: kontakt@smart-budka.pl

Znajdź SmartBudka FotoBudka z dmuchaną FOTOKABINĄ na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych zdjęć z kategorii:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony