Strona główna / Atrakcje weselne / Fotobudka – VIDEOTEX
Fotobudka – VIDEOTEX

Fotobudka – VIDEOTEX

Fotobudka - VIDEOTEX

Fotobudka na wesele od VIDEOTEX

Krótka charakterystyka Firmy: Firma Videotex zajmuję się  wynajmem fotobudki na różnego rodzaju wydarzenia. Aby zdjęcia miały charakter niepowtarzalny i oryginalny do dyspozycji swoich klientów firma oddaje sporo gadżetów, w które można się przebierać, ubierać. Brak limitu zdjęć pozwala robić gościom robić zdjęcia bez ograniczeń. Firma działa i obsługuje imprezy  w miejscowościach takich jak: Olesno, Kluczbork, Lubliniec, Kłobuck, Wręczyca, Częstochowa, Opole, Tarnowskie Góry, Wieluń, Namysłów, Dobrodzień, Krzepice, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn Koźle, Ozimek Brzeg, Kępno, Wieruszów, Krapkowice.

Moda na samoobsługowe automaty do zdjęć nazywane photobooth przywędrowała do z USA, gdzie biją rekordy popularności. W Polsce to nowy trend szybko zyskujący fanów. Fotobudka to ostatnio także hit na weselach! Każdy z gości weselnych może wykonać zdjęcie z Panią lub Panem Młodym, które od razu będzie mógł zabrać do domu. Dzięki śmiesznym akcesoriom wykonane zdjęcia będą niepowtarzalne. Dodatkowo na każde wesele projektowana jest specjalna ramka z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu. Nowożeńcy po przyjęciu otrzymują płytę CD ze wszystkimi zdjęciami oraz przygotowany przez gości album, który na pewno będzie wspaniałą pamiątką z tego niezapomnianego wydarzenia.

Fotobudka to także skuteczne narzędzie marketingowe. Doskonale nadaje się na imprezy promocyjne. Jest połączeniem dobrej zabawy i skutecznej reklamy. Ustawiona na imprezie zrobi i wydrukuje zdjęcia gości z dowolnym banerem reklamowym, które na długo po zakończeniu eventu będą przypominały miłe chwile i markę. Fotobudka służy także to promocji produktu przy użyciu portali społecznościowych, każdy po zrobieniu zdjęcia może je zamieścić na Facebooku lub przesłać na maila.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy VIDEOTEX.

Kontakt do firmy:

Adres: VIDEOTEX Mariusz Dembowski Strona firmowa: www.fotobudka-olesno.pl Telefon: 502-485-617 E-mail: fikmowanieolesno@gmail.com

Znajdź Fotobudka - VIDEOTEX na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii atrakcje weselne, fotobudka - VIDEOTEX:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony