Strona główna / Atrakcje weselne / Fotobudka na wesele – PHOTOMAT
Fotobudka na wesele – PHOTOMAT

Fotobudka na wesele – PHOTOMAT

Fotobudka na wesele - PHOTOMAT

Fotobudka na wesele od Photomat

Krótka charakterystyka Firmy: Photomat to firma zajmująca się wynajmem fotobudki. Jeśli chcecie uatrakcyjnić własne przyjęcie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Photomat to firma oparta na zespole ludzi, którzy pasjonują się fotografią i organizacją imprez. Z tego połączenia powstała nasza fotobudka. To świetny pomysł na uatrakcyjnienie każdego przyjęcia. Goście będą się świetnie bawić, a Ty zyskasz pamiątkę na całe życie.

Wynajem fotobudki to znakomity pomysł na zapewnienie dodatkowych atrakcji na Twoim przyjęciu. Kiedy zastanawiasz się jakie atrakcje na wesele wybrać, szybko okaże się że fotobudka jest strzałem w dziesiątkę. Fotobudka na wesele jest gwarancją znakomitej zabawy dla gości przed obiektywem aparatu oraz pamiątka na lata dla Młodej Pary. Photomat Fotobudka Warszawa to firma która chętnie dojedzie na Twoje przyjęcie, oferujemy dojazd nawet do 100 km od Warszawy gratis. Photomat Team przywiezie urządzenie na Twoją imprezę, przygotuję je do pracy i będzie czuwał nad przebiegiem zabawy.

Kontakt do firmy:

Adres: ul. Górczewska 224, 01-460 Warszawa Strona firmowa: http://photomat.pl/ Telefon: 531-992-550 E-mail: kontakt@photomat.pl

Znajdź Photomat – fotobudka na wesele na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

 

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony