Strona główna / Fotografia ślubna / Fotograf na ślub i wesele – GM-STUDIO

Fotograf na ślub i wesele – GM-STUDIO

Fotograf na ślub i wesele - GM-STUDIO

Fotograf na ślub i wesele od Gm-Studio.

Krótka charakterystyka Firmy:

Firma Gm-Studio działa od 26 lat na rynku. Gwarantuje solidność, fachowość podejścia oraz konkurencyjne ceny. Firma specjalizuje się w filmowaniu oraz fotografowaniu wszelkiego rodzaju imprez w szczególności ślubów oraz przyjęć weselnych. Do każdego klienta w Gm-Studio podchodzi się indywidualnie, dlatego projekty firmy są wyjątkowe i zachwycają oglądających.

Istnieje możliwość prezentacji wyników pracy firmy Gm-Studio na płytach DVD/Blue-Ray w domu klienta - w takim przypadku dojazd do domu klienta nic klienta nie kosztuje.

Reportaż ze ślubu oraz przyjęcia weselnego zawiera:
  • Zdjęcia z dzieciństwa, lub inne materiały;
  • Podjazd Pana Młodego do domu Pani Młodej;
  • Błogosławieństwo rodziców;
  • Ślub, życzenia;
  • Przyjęcie weselne;
  • Zakończenie.

Długość reportażu trwa od 3 do 4 godzin. W cenie klient otrzymuje 4 komplety płyt DVD plus 4 teledyski na dodatkowym nośniku dodatkowo księgę gości oraz tablice ślubne na samochód. Firma poleca również: prezentację zdjęć z dzieciństwa Państwa Młodych w reportażu plenery np. Wilanów, Ogród Botaniczny, Żelazowa Wola lub inne. Przy zamówieniu na 2016 rok klient dostanie kopię DVD gratis.

Bardziej szczegółowe informacje odnośnie oferty fotograficzno - filmowej studia: reportaż z przygotowań i błogosławieństwa to - filmowanie uroczystości w Kościele wraz z życzeniami. Filmowanie ślubne zabawy weselnej wraz z oczepinami do godziny 02:00. Nagrania w jakości HD. Reportaż urozmaicony jest ciekawymi klipami oraz podkładami muzycznymi. Foto reportaż to 100 zdjęć w albumie. Foto Księgi oraz zdjęcia na płótnie. Format zdjęć 15x21, zdjęcia dla rodziców i świadków w albumach (gratis). Szczegóły omawiane są indywidualnie - fotografie plenerowe w dowolnej miejscowości, zdjęcia wysokiej rozdzielczości. Firma oferuje wideofilmowanie + fotografie w atrakcyjnej cenie.

Kontakt do firmy:

Adres: Ożarów Mazowiecki k/ Warszawy, ul. Poznańska 127A I p. lok.10 Strona firmowa: www.gm-studio.pl Telefon: (22) 353-30-96, 504-686-925 E-mail: biuro@gm-studio.pl

Znajdź Fotograf na ślub i wesele - GM-STUDIO na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii Fotograf na ślub i wesele - Filmowanie ślubne - GM-STUDIO

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony