Strona główna / Atrakcje weselne / FOTOMATON – PLAKAT
FOTOMATON – PLAKAT

FOTOMATON – PLAKAT

FOTOMATON - PLAKAT ze zdjęć ślubnych

Nietypowa jakość zdjęć od Fotomaton - Plakat z Waszych zdjęć ślubnych.

Krótka charakterystyka Firmy:

Fotomaton to niezwykła jakość odbitek, nietypowa jakość zdjęć, którą nie może pochwalić się żadne laboratorium, a Ty otrzymujesz ją bez wychodzenia z domu! Firma pracuje wyłącznie na sprzęcie drukarskim stosowanym przez profesjonalne fotostudia. A ponadro codziennie zapewnia swoim drukarkom komfortowe warunki pracy. Fotomatonowe printy powstają na wysokiej klasy matowym papierze o gramaturze 250g/m2, to gwarantuje trwałość odbitek przez rekordowy okres - 80 lat. Przed wysyłką paczki sprawdzane są wszystkie odbitki, tak aby mieć całkowitą pewność, że do klienta trafią tylko zdjęcia najlepszej, najwyższej jakości.

Podczas korzystania z Fotomatonu klient ma pewność, że jego dane są całkowicie bezpieczne. Firma nie przechowuje wgranych zdjęć z sieci społecznościowych bądź komputera - z wyjątkiem tych, które zostaną zamówione w firmie (wówczas okres przechowywania zamówionych fotek wynosi wyłącznie 2 tygodnie i służy do rozpatrzenia ewentualnych reklamacji).

Udostępnianie zdjęć do Fotomatonu odbywa się tylko i wyłącznie poprzez oficjalne API sieci społecznościowych, a klient przez cały czas kontroluje zakres dostępu do swoich danych. W każdej chwili klient może wycofać autoryzację dla aplikacji firmy. Na stronie firmy znajdują się odpowiednia lista linków, która dezaktywuje Fotomaton dla poszczególnych sieci społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram.

Firma realizuje i wysyła zamówienie w 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty klienta. Przed wysyłką jakość wydruku każdego zdjęcia jest dokładnie i sumiennie sprawdzana oraz ręcznie pakowana świetnie wyglądające, designerskie, specjalnie zaprojektowane dla Fotomatonu pudełka. To idealny sposób na prezent, który dotrze do zamawiającego - lub bezpośrednio do wybranej (innej jak zamawiający) osoby - w ekspresowym czasie. Firma zapewnia, że od ich printów lepsze są tylko ich ceny. A także koszty wysyłki, które dla wygody klienta są zawsze takie same, niezależnie od wybranego produktu. Firma oferuje dwa wygodne sposoby dostawy: Eco i Speed.

Kontakt do firmy:

Adres: Warszawa 01-554,  al. Wojska Polskiego 50/54 lokal 34 Strona firmowa: www.fotomaton.pl Telefon: E-mail: hej@fotomaton.pl

Znajdź FOTOMATON - PLAKAT na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii nietypowa jakość zdjęć – FOTOMATON - PLAKAT ze zdjęć ślubnych:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony