Strona główna / Biżuteria ślubna / Szydełkowe rękawiczki – GRZEBYCZKOWY ŚWIAT
Szydełkowe rękawiczki – GRZEBYCZKOWY ŚWIAT

Szydełkowe rękawiczki – GRZEBYCZKOWY ŚWIAT

Szydełkowe rękawiczki - GRZEBYCZKOWY ŚWIAT

Szydełkowe rękawiczki od pracowni artystycznej Grzebyczkowy Świat. Krótka charakterystyka Firmy:

Procowania artystyczna Grzebyczkowy Świat Joli, to świat pełen wspaniałych dzierganych na szydełku dekoracji wnętrza, ale nie tylko. Robótki ręczne były pasją artystki od najmłodszych lat, poprzez wieloletnią pracę nabrała takiego doświadczenia, że może dzielić się fantastycznymi, niezwykle precyzyjnie wykonanymi produktami z innymi. Wykonane ręcznie obrusiki, serwetki czy dekoracja pięknie komponują się z każdym wnętrzem, nadają niezwykłego stylu a takze uroku. Jola, wykonuje swoje małe dzieła nie tylko według określonego wzoru, ale - co wymaga szczególne podkreślenia - sama te wzory tworzy, sama je projektuje, a następnie sama je wykonuje. Artystka lubi eksperymentować, wymyślać i tworzyć za każdym razem coś innego, niepowtarzalnego a także wyjątkowego zarazem.

Jeśli klient chciałby zamówić coś w pracowni artystycznej Grzebyczkowy Świat, wystarczy napisać do artystki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu artystka, jest w stanie wykonać nawet najbardziej wymyślny i skomplikowany wzór. Wykonywanie ręcznie produkty mogą być wspaniałym prezentem na ślub, są bowiem nie tylko niepowtarzalne i unikatowe, ale mogą być także personalizowane, skierowane czy tez stworzone specjalnie dla Państwa Młodych. Taki prezent byłby bez cienia wątpliwości wspaniałą pamiątką przez długie lata.

Artystka, dzięki ogromnej pracy i zaangażowaniu, oraz wysokiej jakości wytwarzanych produktów, uzyskała prawo do używania znaku towarowego Polskie rękodzieło / Polish handmade w kategorii: dziewiarstwojako wyraz uznania dla walorów estetycznych i wysokiej jakości wykonywanych przeze w pracowni artystycznej Grzebyczkowy Świat przedmiotów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną, nieszablonową ofertą pracowni artystycznej Grzebyczkowy Świat.

Kontakt do firmy:

Adres: Strona firmowa: www.grzebyczkowyswiat.blogspot.com Telefon: E-mail: jola1010@poczta.onet.pl

Znajdź Szydełkowe rękawiczki - GRZEBYCZKOWY ŚWIAT na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia innych z kategorii prezenty ślubne hand-made, Szydełkowe rękawiczki - pracownia artystyczna GRZEBYCZKOWY ŚWIAT:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony