Strona główna / DJ na wesele / DJ KRIS na wesele – HAND-MIX

DJ KRIS na wesele – HAND-MIX

DJ KRIS na wesele - HAND-MIX

DJ KRIS na wesele od Hand-Mix. Krótka charakterystyka Firmy:

Hand-Mix jest dynamicznie rozwijającą się  firmą w branży weselnej. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze wesel. Wiedza Hand-Mix jest ciągle pogłębiana i wzbogacana nowymi pomysłami oraz doświadczeniem. Hand-Mix jest jedną z nielicznych firm, które oferują tak szeroki wachlarz usług w regionie - zyskując przez ten okres pozycję dużej i godnej zaufania firmy. Dzięki doskonałemu rozeznaniu na rynku usług ślubnych i szerokiej bazie sprawdzonych firm, można w Hand-Mix uzyskać wiele cennych informacji oraz wskazówek związanych z organizacją wesel.

Filmowaniem firma zajmuje się zawodowo od roku 1989. Od tego czasu nieprzerwanie i prężnie działa na rynku weselnym. W swoich produkcjach Hand-Mix łączy doskonały warsztat filmowy z najnowszymi trendami. Firma podejmie się realizacji każdego nietypowego zadania. DJ KRIS na wesele poleca swoje usługi także firmom i instytucjom, oferując spoty i filmy reklamowe, dokumentalne, firma wykonuje komputerowy montaż  z materiałów powierzonych oraz przegrywa z różnych nośników i formatów na płyty DVD oraz BLU-RAY. Firma poleca filmowanie na kilka kamer. Wideo reportaż realizowany przez dwóch kamerzystów jest bardziej atrakcyjny, gdyż operatorzy mogą znajdować się w różnych miejscach akcji, tym sposobem tą samą scenę można przedstawić z kilku planów filmowych.

Poza "zwykłym" filmowaniem firma zajmuje się również wykonywaniem filmów i zdjęć lotniczych za pomocą bezzałogowej, zdalnie sterowanej platformy jaką jest robokopter, czyli spojrzenie na świat z zupełnie innej perspektywy, czyli z Lotu Ptaka. Oferta firmy jest jednak jeszcze szersza, oferują bowiem: wynajem aut do ślubu, fotografie ślubną, usługi DJ KRIS na wesele - Wodzirej oraz sklep z artykułami ślubnymi.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Hand-Mix.

Kontakt do firmy:

Adres: Puławy 24-100, ul. Skowieszyńska 29 Strona firmowa: www.handmix.pl Telefon: 503-564-196 E-mail: handmix@interia.pl

Znajdź HAND-MIX na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy Państwa do zobaczenia Wideofilmowanie ślubne - HAND-MIX:
DJ KRIS na wesele - HAND-MIX, wodzirej na wesele lubelskie

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony