Strona główna / Dekoracja kościoła na ślub / Bukiet ślubny Ombre – HIBISKUS
Bukiet ślubny Ombre – HIBISKUS

Bukiet ślubny Ombre – HIBISKUS

Bukiet ślubny Ombre - HIBISKUS

Bukiet ślubny Ombre od pracowni florystycznej Hibiskus.

Krótka charakterystyka Firmy:

Pasją pracowni florystycznej Hibiskus są kwiaty. Firma chce sprawić, aby oprawa kwiatowa uroczystości ich klientów była wyjątkowa i niepowtarzalna, dlatego we wszystkie realizacje firma wkładamy całe serce. Florystyka jest dla Hibiskusa sztuką, która spełnia potrzebę otaczania się pięknem. Kolejny sezon z powodzeniem pracowania realizuje zlecenia i cieszy się dobrymi opiniami klientów. Służy pomocą w doborze kwiatów do urody, stroju i temperamentu Panny Młodej. Chce, aby wszystkie elementy ze sobą współgrały i tworzyły elegancką całość. Firma pomoże wybrać optymalną dekorację do sali weselnej czy Kościoła. Pracownicy Hibiskusa zdają sobie sprawę jak wiele na głowie mają Państwo Młodzi przed ślubem, dlatego oferują kompleksową obsługę. W zakres oferty zaliczyć można dostarczane kwiatów do fryzjera, udekorowanie auta przed domem, schowanie kwiatów w podziękowaniu dla rodziców w umówionym miejscu. Wszystko w pełni profesjonalnie i bezproblemowo. Pracownia florystyczna dba, aby ich aranżacje były najwyższej jakości, dlatego wybierają tylko najlepsze partie kwiatów u sprawdzonych dostawców.

Hibiskus jest pracownią florystyczną co czyni ich bardziej elastycznymi niż kwiaciarnie. Z myślą o wygodzie swoich klientów, kwiaty dostarczane są w wybrane przez klienta miejsce o dogodnej porze. Dostawa wiązanki ślubnej na terenie Warszawy jest bezpłatna. Firma zastrzega, że rezerwacji terminu na wykonanie dekoracji sali weselnej lub Kościoła winno się dokonywać za pomocą maila lub telefonicznie, najlepiej na kilka tygodni przed datą ślubu. Do zamówienia wiązanki ślubnej wystarczy tygodniowe wyprzedzenie. Szczegóły ustalone zostaną na umówionym wcześniej spotkaniu. Pracownia florystyczna Hibiskus nie boi się wyzwań i z przyjemnością zajmie się realizacją niestandardowych i ekstrawaganckich pomysłów. Jeżeli klientowi marzy się kwiatowy wachlarz, torebka czy parasolka zamiast bukietu ślubnego, jeżeli chcesz obsypać salę weselną płatkami róż i zatańczyć pierwszy taniec tylko w blasku świec wówczas pracownia florystyczna Hibiskus w profesjonalny sposób pomoże zrealizować te marzenia.

Kontakt do firmy:

Adres: Warszawa, ul. Jana Kazimierza 35/37, lokal 230 (na drugim piętrze) Strona firmowa: www.hibiskus.pl Telefon: 607-804-511 E-mail: ania@hibiskus.pl

Znajdź Bukiet ślubny Ombre - HIBISKUS na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii Bukiet ślubny Ombre, pracownia florystyczna - HIBISKUS:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony