Strona główna / Baza noclegowa / Wesele w górach – HOTEL ALPIN (do 150 osób)

Wesele w górach – HOTEL ALPIN (do 150 osób)

Wesele w górach - HOTEL ALPIN

Wesele w górach w Hotelu Alpin.

Krótka charakterystyka Firmy:

Hotel Alpin specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju imprez (wesela, chrzciny, roczki, komunie, jubileusze), także imprez firmowych (kolacje biznesowe, spotkania firmowe) w pięknej górskiej scenerii w Szczyrku. Jako organizatorzy przyjęcia Hotel zapewnia klientom profesjonalną obsługę oraz pomoc w zorganizowaniu wszystkich dodatkowych usług (fotograficznych i video, dekoracji kwiatowych, oprawę muzyczną uroczystości, transport itp.). Hotel gwarantuje noclegi Parze Młodej i jej gościom w eleganckich, pełnych klasy pokojach hotelowych. Hotel gba również o piękno zewnętrzne – profesjonalni  wizażyści, fryzjerzy oraz kosmetyczki dostępni są dla klientów na terenie Hotelu. Wszystko po to by ten szczególny dzień był niezapomniany. Piękna sceneria ogrodu wspaniale podkreśli wyjątkowość dnia ślubu, a nowożeńcom posłuży za wymarzone tło do sesji fotograficznych.

Hotelowy zespół  składa się ze specjalistów, co pozwala na lepsze zrozumienie życzeń klientów. Hotel współpracuje z firmami o wieloletnim doświadczeniu, które gwarantują profesjonalne wykonanie wszystkich usług. Hotel cechuje indywidualne podejście do każdego z gości,  dlatego oferta weselną przygotowana jest w oparciu o konkretne potrzeby i oczekiwania klientów. Spotkania z koordynatorem weselnym  pomogą określić oczekiwania oraz oszacować koszty związane z organizacją przyjęcia. Oczywiście klienci mogą też wybrać jedną z gotowych propozycji ślubnych. Podczas całego okresu przygotowawczego, jak i w dniu ślubu, poza pracą organizatorską i koordynowaniem, Hotel służy radą i pomocą. Propozycje weselne są gotowymi propozycjami przygotowanymi przez Hotel dla klientów. Każdy z zaoferowanych pakietów można rozszerzyć o atrakcje bądź dodatkowe usługi.

Pracownicy Hotelu są głęboko przekonani, że obiekt jak również jego obsługa zostanie on długo w pamięci klientów, gdyż zapewnia profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość serwowanych potraw. Efektowna ceremonia zaślubin i szykowne przyjęcie przygotowane ze smakiem, to marzenie nie jednej z par. Hotel gwarantuje wyłącznie dobrze sprawdzoną i profesjonalną obsługę, potwierdzoną kilkuletnim doświadczeniem i zadowoleniem klientów. Mając na uwadze zadowolenie klientów menu weselne jest zawsze dopasowywane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Warto również dodać, że oferta Hotelu nie jest ofertą ostateczną – istnieje możliwość modyfikacji oraz dokonania zmian, tak aby wesele w górach było perfekcyjne.

Kontakt do firmy:

Adres: Szczyrk 43-370, ul. Beskidzka 40. Strona firmowa: www.hotel-alpin.pl www.weselewszczyrku.plHOTEL ALPIN - Wesele w górach Telefon: 728-445-481, 507-136-312, 502-519-296 E-mail: recepcja@hotel-alpin.pl

Znajdź Wesele w górach - HOTEL ALPIN na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony