Strona główna / Baza noclegowa / Pokoje gościnne – HOTEL GALA (do 90 osób)

Pokoje gościnne – HOTEL GALA (do 90 osób)

Pokoje gościnne dla gości weselnych - HOTEL GALA

Pokoje gościnne w Hotelu Gala.

Krótka charakterystyka Firmy:

Hotel Gala to malowniczo umiejscowiony kompleks hotelowo - gastronomiczno - handlowy. Dzięki zacisznej lokalizacji jest doskonałym miejscem do dłuższego odpoczynku, twórczej pracy, a również celebracji ważnych uroczystości. Nowoczesny, klimatyzowany obiekt o stylowych wnętrzach, zapewni niezapomnianą atmosferę i miłe doznania podczas pobytu. Nieograniczone możliwości hotelu docenią zarówno goście indywidualni jak i organizatorzy imprez grupowych, zjazdów, szkoleń czy konferencji. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie trzech baz narciarskich Harbutowice: Szklana Góra, Myślenice: Góra Chełm oraz Siepraw.

Do dyspozycji Hotel oddaje:
 • 30 przestrzenne pokoje gościnne dwu- i trzy-osobowych (w sumie 90 miejsc noclegowych);
 • Ekskluzywny apartament gościnny;
 • Salę Kominkową / Lobby;
 • Mini Spa (sauna, jacuzzi, mini siłownia);
 • Ogród letni ze stawem i grillem;
 • Parking monitorowany (dla 50 samochodów).
W obrębie obiektu dla wygody i potrzeb gości znajdują się między innymi:
 • Restauracja;
 • Drink Bar;
 • Pasaż handlowy;
 • Sala bankietowo - konferencyjna;
 • Mała sala konferencyjna.

Dzięki lokalizacji obiektu w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych, w centrum turystycznego regionu, stanowi on doskonałą bazę wypadową dla osób i grup zorganizowanych odwiedzających Małopolskę. Może być doskonałą przystanią w trakcie odwiedzania takich miast jak: Kraków, Wieliczka, Zakopane, Bielsko-Biała, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim. W pobliżu Hotelu rozpoczyna się wiele szlaków do uprawiania turystyki zarówno tej pieszej jak i rowerowej. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie dwóch baz narciarskich wysuniętych najbardziej na północ Małopolski – Myślenice i Siepraw.

Hotel specjalizuje się w organizacji wytwornych przyjęć weselnych w eleganckiej oprawie i wykwintnej scenerii kompleksu hotelowo - restauracyjnego. Do dyspozycji weselnych gości zostaje oddana stylowo wyposażona restauracja, która w swoich lożach pomieści do 80 osób lub sala bankietowa. Wspaniała, klimatyzowana sala bankietowa jest w stanie pomieścić do 170 osób. Hotel zapewnia dekorację sali weselnej zgodną z życzeniami klientów i upodobaniem oraz doradztwo w komponowaniu menu. Dla podniebienia gości wesela kuchnia serwuje dania tradycyjnej kuchni polskiej: najlepsze gorące dania, zimne przekąski i wędliny oraz stoły owocowe z kompozycjami świetnych sałatek i deserów owocowych. Mając świadomość, że wesele jest raz w życiu dbamy by było niezapomniane. Do dyspozycji młodej pary oddawany jest ekskluzywny apartament gościnny a dla gości weselnych 30 przestrzennych pokoi dwu- i trzy-osobowych (w sumie 90 miejsc noclegowych) oraz parking monitorowany (dla 50 samochodów). Na życzenie organizowane są przyjęcia weselne w plenerze w naszym przyhotelowym ogrodzie letnim. Hotel pomaga w doborze odpowiedniego cateringu.

 

Kontakt do firmy:

Adres: Sułkowice 32-440, Rudnik, ul. Dolna 157. Strona firmowa: www.hotel-gala.pl Telefon: 12 372-40-30 E-mail: biuro@hotel-gala.pl, recepcja@hotel-gala.pl

Znajdź Pokoje gościnne - HOTEL GALA na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii Pokoje gościnne - HOTEL GALA: HOTEL GALA - sala bankietowa do 170 osób

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony