Strona główna / Baza noclegowa / Pokoje gościnne wesele – HOTEL HRABSKI

Pokoje gościnne wesele – HOTEL HRABSKI

Pokoje gościnne wesele - HOTEL HRABSKI

Pokoje gościnne wesele w Hotelu Hrabski.

Krótka charakterystyka Firmy:

W ofercie hotelu znajdują się 33 przestronne pokoje odznaczające się nowoczesnym wystrojem z prowansalskimi akcentami. Standardowym wyposażeniem każdego z pokoi jest między innymi telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, przestronna szafa z lustrem oraz miejsce na bagaż. To co wyróżnia pokoje w tym niezwykłym miejscu, to przede wszystkim atrakcyjne wizualnie i jasne wnętrza, z których widok rozpościera się na sosnowe lasy oraz panoramę znajdującego się nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego.

Elegancka restauracja hotelowa zaprasza do skorzystania z bogatej oferty kulinarnej. Podczas przyrządzania potraw hotel stawia na tradycyjne receptury i najwyższej jakości składniki pochodzące z okolicznych sadów i gospodarstw rolnych. Dodatkową atrakcją restauracji (w szczególności w okresie letnim) jest wspaniały taras, z którego rozpościera się panorama na Zalew Zegrzyński. Restauracja dzięki swojemu nastrojowemu wystrojowi stanowi idealne miejsce dla rodzinnych spotkań, jak również romantycznych kolacji czy spotkań biznesowych. Menu hotelu odzwierciedla sezonowość lokalnych produktów i szczególną dbałość o ich jak najwyższą jakość. Restauracja serwuje tylko świeże, pełne oryginalnych smaków jedzenie w rozsądnych cenach, a w bogato zaopatrzonym barze odnaleźć można alkohole z różnych regionów świata.

Hotel to także bez wątpienia idealne miejsce na zasłużony relaks, wyjazd integracyjny czy też piknik rodzinny. Duża powierzchnia parku i bezpośredni dostęp do Zalewu Zegrzyńskiego stwarzają wiele unikatowych możliwości do wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej w terenie poczynając od spacerów, poprzez nordic walking po korzystanie z aktywności wodnych to jest rejsy łodzią, skutery wodne czy też kajaki, wzbogacając i uatrakcyjniając pobyt gości hotelu.

Kontakt do firmy:

Adres: Raszyn 05-090 k. Warszawa, Droga Hrabska 50, Falenty Strona firmowa: www.hrabski.pl Telefon: 603-605-608, 22 715-50-00 E-mail: P.Rogalski@Hrabski.pl, recepcja@hrabski.pl

Znajdź Pokoje gościnne wesele - HOTEL HRABSKI na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii pokoje gościnne wesele - HOTEL HRABSKI: HOTEL HRABSKI - sala weselna do 220 osób

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony