Strona główna / Baza noclegowa / Pokoje noclegowe – HOTEL KRÓLEWSKI

Pokoje noclegowe – HOTEL KRÓLEWSKI

Pokoje noclegowe - HOTEL KRÓLEWSKI

Pokoje noclegowe - Hotel Królewski. Krótka charakterystyka Firmy:

Pałac Królewski to bez wątpienia wyjątkowy obiekt, w którym każdy znajdzie spokój i pełen relaks. Każda z sal hotelowych ma niepowtarzalny wystrój. Polichromie ścian, wspaniałe obrazy, sztukaterie z przepięknymi motywami. Łazienki w stylu klasycznym, wyposażone w luksusową włoską armaturę. Pokoje noclegowe urządzone z kolei w stylu Ludwika XVI, ze złoconymi meblami pałacowymi, wyposażone w najwyższym standardzie zapewniają luksus i wygodę. Z okien roztacza się malowniczy widok na otaczające Hotel lasy janowskie oraz usytuowany obok zoom natury nad zalewem janowskim. Wszystko to sprawia, że jest to bez wątpienia wyjątkowe miejsce, zapewniające wspaniały pobyt i wypoczynek w klimacie ciszy i spokoju z daleka od miejskiego zgiełku. Hotel Królewski położony jest przy trasie Lublin – Rzeszów, zatem już z ulicy głównej z oddali można dostrzec budynek Hotelu.

Dzień ślubu, jak i samo przyjęcie weselne będzie przez nowożeńców pamiętane na zawsze. Zachowa się także w pamięci ich bliskich. Warto zadbać o to, by wszystko w nim było oryginalne – Hotel Królewski daje gwarancję wyjątkowości. Sale hotelowe: kolumnowa, galeria i magnacka idealnie nadają się na tego typu uroczystości, także przypałacowy ogród z fontannami będzie wspaniałą scenerią dla każdego wesela. Pracownicy hotelu postarają się stworzyć ofertę dostosowaną do wyjątkowych życzeń i indywidualnych potrzeb. Pomogą również w zorganizowaniu atrakcji dodatkowych stosownie do posiadanego budżetu. Hotel Królewski dysponuje największymi salami w regionie, które zapewniają swobodę, komfort i przestrzeń. Warto dodać, że w Hotelu Królewski obsługują kelnerzy w białych rękawiczkach. Hotel bardzo chętnie dostosuje menu weselne do potrzeb klientów, proponując do wyboru różnorodność potraw opartą na recepturach zarówno tradycyjnej kuchni polskiej, jak również bogactwie smaków egzotycznych przypraw  skomponowanych w wyśmienite dania.

Lublin i Rzeszów to dwa największe w regionie miasta pomiędzy którymi położony jest Janów Lubelski. Usytuowanie w Janowie Lubelskim sprawia, że Hotel Królewski jest idealnym miejscem do organizacji wesel dla par z takich województw jak lubelskie i podkarpackie. Hotel korzysta ze zdobytego przez lata doświadczenia w organizacji najlepszych wesel dla gości z Biłgoraja, Kraśnika, Stalowej Woli, Lublina, Rzeszowa, Sandomierza, Zamościa i wielu innych miejscowości.  Dla par, które organizują przyjęcia weselne w Hotelu Królewski  z poza Janowa Lubelskiego istnieje możliwość organizacji transportu gości weselnych z : Lublina, Rzeszowa, Stalowej Woli, Biłgoraja, Kraśnika, Sandomierza oraz Zamościa. Szczegółowe informacje udzielane są podczas spotkań z pracownikami w hotelu.

Kontakt do firmy:

Adres: Janów Lubelski 23-300, ul. Turystyczna 14. Strona firmowa: www.hotelkrolewski.com.pl Telefon: 158-724-999, 694-432-882 E-mail: recepcja@hotelkrolewski.com.pl, biuro@hotelkrolewski.com.pl

Znajdź Pokoje noclegowe - HOTEL KRÓLEWSKI na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii pokoje noclegowe, sale balowe - HOTEL KRÓLEWSKI:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony