Strona główna / Baza noclegowa / Pokoje dla gości weselnych – HOTEL KRUK (70 osób)

Pokoje dla gości weselnych – HOTEL KRUK (70 osób)

Pokoje dla gości weselnych - HOTEL KRUK

Pokoje dla gości weselnych w Hotelu Kruk.

Krótka charakterystyka Firmy:

Hotel Kruk jest obiektem położonym w samym centrum Polski, w naturalnym otoczeniu przyrody Sulejowskiego Parku Krajobrazowego oraz Doliny Rzeki Pilicy, nieopodal Jeziora Sulejowskiego. Powstał jak efekt pragnienia stworzenia miejsca zarówno dla ducha jak i ciała. To klimatyczne miejsce jest jak „antidotum” na sieciowe hotele. Hotel Kruk od zawsze wyróżnia się profesjonalizmem, znakomitą obsługą połączoną z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Regionalne specjały szefa kuchni połączone z ekologicznymi produktami i ziołami ogródka sprawiają, że do tych smaków i zapachów często się wraca. Wnętrza hotelu to galeria sztuki, gdzie właścicielka - Pani Grażyna Kruk maluje i rzeźbi. Jej prace cechuje bogactwo kolorów, niezwykła wizja i ekspresja. To społeczna dyskusja na nurtujące nas problemy przedstawiona odważnie i często kontrowersyjnie. Niepowtarzalna, rodzinna atmosfera oraz gościnność stanowi swoiste DNA tego niepowtarzalnego miejsca.

Dogodna lokalizacja w centralnej Polsce (około 50 kilometrów od Łodzi, 110 kilometrów od Warszawy, 100 kilometrów od Częstochowy, 5 kilometrów od trasy krajowej nr 8 relacji Warszawa-Katowice) czyni ten obiekt atrakcyjnym miejscem dla zorganizowania szkolenia, konferencji, wyjazdu integracyjnego, dowolnego eventu, bankietu firmowego oraz wesela.

Hotel dysponuje 70 miejscami noclegowym w pokojach jedno- i dwuosobowych oraz pokojach typu studio. Wszystkie pokoje dysponują łazienkami z prysznicem, TV LCD 32” oraz bezprzewodowym Internetem Wi-Fi. Hotel dysponuje 6 wielofunkcyjnym salami o łącznej powierzchni 440 m2, co daje łącznie 200 miejsc. Znajdująca się tu restauracja zapewnia  niezapomniane przeżycia kulinarne, a otwarty do późnych godzin nocnych Drink Bar gwarantuje miłe towarzystwo oraz relaks „po godzinach” przy nastrojowej muzyce, znakomitych koktailach oraz drinkach lub lampce dobrego czerwonego wina. Klimatyzowana Weselna Sala Bankietowa (600 m2) jest zaś doskonałym miejscem nie tylko na wesele ale również na zorganizowanie bankietu firmowego czy dowolnej imprezy okolicznościowej.

Urządzone w stylu góralskim, zadaszone Grillowisko w ogrodzie pozwala na zorganizowanie grill party, tradycyjnej staropolskiej biesiady czy też dowolnego eventu firmowego do 120 osób. Impreza na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni i na skraju jeziora to zawsze gwarancja niezapomnianych wrażeń i udanej zabawy. Hotel znajduje się w pobliżu największej w Europie kopalni odkrywkowej piasków kwarcowych, które tworzą mikroklimat dobrze wpływający na zdrowie i samopoczucie człowieka.

Kontakt do firmy:

Adres: Smardzewice 97-213,  ul. Borki 80. Swolszewice Małe (okolice Tomaszów Mazowiecki).

Strona firmowa: www.hotelkruk.pl

Telefon: 44-734-62-51, 505-132-439

E-mail: bankiety@hotelkruk.pl, rezerwacja@hotelkruk.pl

Znajdź Pokoje dla gości weselnych - HOTEL KRUK na mapie:

W przypadku kontaktu z tą firmą prosimy Państwa o powołanie się na portal Szykujemyślub.pl. Serdecznie dziękujemy.

Zobacz również inne z kategorii Pokoje dla gości weselnych, weselna sala bankietowa - HOTEL KRUK:

Dodaj komentarz

Przewiń na początek strony